Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan étel amit nem lehet...

Van olyan étel amit nem lehet vinni Németországba?

Figyelt kérdés

Lehet,hülye kérdés, de hallottam már olyat,hogy házi szalámit ide-oda nem lehet vinni.

Csomagot szeretnék küldeni, de jó lenne tudni mi tilos.

Köszi ha valaki segít!


2010. márc. 29. 21:52
 1/7 anonim válasza:
Füvessüti.
2010. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
horogkeresztes sütemény
2010. márc. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint vinni lehet akármit,küldeni viszont külföldre nem lehet élelmiszert,sem növényeket.Ennek egészségügyi oka van.A vámszabályokat kellene megnézned.
2010. márc. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, a küldést úgy értem,hogy a párom és tesója egy helyen dolgoznak. Sógor jön haza, ő vinné.

De köszi:)

2010. márc. 30. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha személyesen viszik (és nem kereskedelmi mennyiségben, saját fogyasztásra), akkor nincs korlátozás, de egyébként sincs határellenörzés, amióta MO is az EU-hoz tartozik. (Saját tapasztalat)
2010. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy húskészitményeket nem lehet.Kolbász sonka sült csirke meg hasonlók.Én is mindig vittem magammal de szerencsém volt és nem vették el de viszont volt olyan kolégám akitől elvették és nem csinálhatott semmit.Hát rendöre válogatja.De a szabály az szabály.
2010. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor a húsfélék maradnak:)
2010. márc. 30. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!