Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri Sopronban...

Szerintetek megéri Sopronban munkát vállalni? Milyen az ottani élet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jó barátnőmmel megcélozzuk Sopront. Albérletbe költözünk és munkát keresünk nagy erőbedobással.

Mennyi az esélye.. egyáltalán van-e esély munkára bukkanni? Ha igen, mennyi ott az átlagbér?

Új életet szeretnénk kezdeni mindketten.

Rövidre fogva, megéri? Érdemes ott élni?

(Nekem személy szerint pénzügyi-számviteli ügyintéző, valamint környezetvédelmi technikusi végzettségem van)


Őszinte válaszokat, tanácsokat kérek! Az még jobb ha helybéli is tud véleményt írni! Köszönöm!!!


27/N



2016. febr. 21. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok soproni, de amit itt olvastam, annyit tudok segíteni. mivel nem Ti vagytok az egyetlenek, hanem rajtatok kívül sokan gondolkodtak hasonlóan, így Sopronban szinte lehetetlen már albérletet találni, illetve ha van is, piszok drága.

Nézegesd a neten a soproni albérletet, álláshirdetést és utána dönts.

2016. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Könyörgöm ne! :S

Már tele a szép városom! ;(

Am itt sincs kolbászból a kerítés.

Pályakezdő vagyok és mire eljutottam eddig elfogytak a nekem megfelelő az itteni iskola által kitanított diákok számára a munkahely!!

bocsáss meg de ne ide jöjj :/

2016. febr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha havi 100-120 ezerből megéri egy 80-90 + rezsis albérletet fenntartani, akkor gyere. Nekem már a kukym ki van az egésszel!
2016. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!