Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonon belül vagy azon...

No name1988 kérdése:

Londonon belül vagy azon kívül hol érdemes munkát, szállást keresni?

Figyelt kérdés

Párommal kimegyünk Angliába, de még nem tudjuk, hogy hova. London elég drága, bár több lehetőség van. A nyelvet úgy ahogy tudjuk, a munkában viszont még nem vagyunk biztosak. Jöhet bármi.

Úgy hallottam, hogy Londontól északabbra több munka lehetőség van és olcsóbb a szállás.

Kinek milyen tapasztalata van?


2016. febr. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nyelvet ùgy ahogy tudjuk"


Ez esetben csakis London. Londonon kívül kell a rendes nyelvtudàs.

2016. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából tudunk kommunikálni, de nem perfektül. Így értettem.
2016. febr. 22. 18:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Még mindig kérdés, hogy Londonon belül hol? :) Melyik részén keressünk?
2016. febr. 22. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Londonon belül bàrhol.
2016. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az "úgy ahogy tudjuk a nyelvet" kb semmit nem fog érni. Ezt nem bántásból mondom, de az élő angol nagyon messze van attól mint amit megtanulsz otthon egy nyelviskolában.

Én erős középfokkal mentem ki, de még így is kellett pár hónap mire ráállt a fülem és mindent megértettem.

Egyébként meg ez az "akármilyen meló" előrevetíti hogy olyan munkátok lesz -ha szerencsétek van- ahol jó ha megkeresed a minimálbért, tekintve hogy London az egyik legdrágább város a világon ez arra elég hogy a legminimálisabb kiadással elvegetáljatok egy tömegszálláson. Biztonság kedvéért tegyetek félre pénzt a visszaútra is, rengeteg esetet láttam már hogy kinti FB csoportokba írnak hogy konkrétan az utcán alszanak és nincs egy petákjuk sem, mert valahogy nem erre számítottak.

2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!