Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt már valaki Lisszabonban?...

Járt már valaki Lisszabonban? Merre érdemes szállást foglalni?

Figyelt kérdés

Úgy értem melyik környéken?

Városközpontba mennénk,olyan helyre,ahol gyalogosan sincs messze semmi,de nem is túl hangos.

Fontos lenne,hogy tömegközlekedéssel se legyen rossz helyen,mert egy kisebb gyerekkel mennénk.


2016. jan. 10. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Alfama részén láttam egy szállást,kb 200 méterre a 28as villamostól.

Ez mennyire jó környék?

Google úgy látomm,hogy eléggé le vannak harcolva a házak.

28-as villamosan lehet közlekedni vagy inkáébb csak turistalátványosság?

2016. jan. 10. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl jó, inkább valami metróközeli helyet választanék. Tavaly a Rosa Douro nevű helyen voltam, ami egy viszonylag olcsó vendégház jó közlekedéssel, nekem megfelelt.
2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Én is erre jutottam ez este folyamán,hogy a gyerkőc+babakocsi súllyal nem biztos,hogy a várnál kellene szállás.

Így nem annyira aközpontban,hanem 3-4 metrómegállóra(az is kb.10-15 perc) láttam szállásokat.

Megnézem azt is,amit te javasolsz

2016. jan. 10. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont babakocsival lehet nem az a legjobb hely, amit írtam, mert nincs lift, gyalog kell felmenni a lépcsőn.
2016. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!