Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért költenek manapság a...

Miért költenek manapság a pasik a nőkre az ismerkedés elején, szinte ismeretlenül? Ennyire azt hiszik, hogy pénzzel lehet NORMÁLIS nőt szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan sok pasi van, aki ismeretlenül több ezer ft-ot költ nőkre. Sokszor eredménytelenül, mert sok okos nő ezt ki is használja. Talán ennyire sok pénzük van ezeknek a pasiknak? Ennyire lúzerek lennének, hogy úgy gondolják pénz nélkül nem tudnának nőt szerezni? Vagy ennyire pu*cifüggőek?

Én nagyon nem vagyok egy szépség, sőt pénzem sincs, mindig volt barátnőm, sőt volt elég csinos is (mások szerint). De én még az ismerkedés elején, soha nem költöttem nőre. Vagy közösen fizettük, vagy egyszer én egyszer ő. Természetesen ha már kapcsolatban vagyunk akkor meghívom, de azért mert szeretem és akit szeretek, annak adok.

Igaz volt már olyan, hogy beültünk egy étterembe egy lánnyal a randin és a lány pofátlanul kérdezte, hogy, akkor rendezed a számlát. Mondtam neki igen mindjárt csak még éhes vagyok és ebből a drága lazacból eszek még, megrendeltem, aztán kimentem wc-re és elrohantam a lányt meg a magas számlával hagytam :D


2013. júl. 3. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1. Randin meghívtam egy fagylaltra. Baj?


19/f

2013. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. Második randin visszahívott???????
2013. júl. 3. 10:58
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
A kinézet és a pénz együtt határozzák meg a sikert. Ha jól nézel ki, nem kell (sokat) költened a nőkre. Ha ronda vagy, akkor pedig annál többet.
2013. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3-as

Szerinted 170 cm-vel és 90 kg-val jól nézek ki?

2013. júl. 3. 11:00
 5/20 anonim ***** válasza:

Mert az úr,az úr.

Egy randin akkor is én fizetek,ha 50méterről látom h nem lesz ebből semmi.

Ha már megvan a csaj lehet közös kasszázni meg stb.de ismerkedési fázisban a férfi fizet és pont.Ha hanyattvág párszáz forint alkalmanként(kóla,kávé,süti,fagyi,) akkor ne akarj barántőt.

Gesztus.

22/f

2013. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5-ös

"Én nagyon nem vagyok egy szépség, sőt pénzem sincs, mindig volt barátnőm, sőt volt elég csinos is (mások szerint)"


Most is egy éves kapcsolatomban vagyok.

2013. júl. 3. 11:03
 7/20 anonim válasza:
hát jo az, ha van pénzed! Csak az a lényeg, hogy tudja a nő, hogy neked jól megy. Ha könnyen ki tudja belöled csikarni a pénzedet, akkor egy papucsként fog kezelni, nem férfiként. Érezze, hogy anyagi biztonságban élsz és örüljön ennek, ha ingyen cuccokat akar, akkor menjen el!
2013. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Mondtam neki igen mindjárt csak még éhes vagyok és ebből a drága lazacból eszek még, megrendeltem, aztán kimentem wc-re és elrohantam a lányt meg a magas számlával hagytam :D"


Nem reklámoznám, hogy ekkora tapló vagyok :)


Szerintem sem a pénzen múlik a dolog, de az első egy két randi amúgy sem az Arazba van. Előttem írták, elviszed a csajt a cukiba, egy üccsi meg egy süti pár száz forint. Ha nem is lesz semmi, de legalább megismertél egy embert, volt egy jó délutánod... Ugyanezt tudom mondani arra is, hogy ha beültök valahova, megisztok egy két sört vagy néhány pohár bort. Aki ilyeneken fillérb*xóskodik, az mit csinál az élet többi területén? Ha nagyon önző módon fogjuk fel, akkor azt az egy két ezer forintot nem azért fizeted ki, hogy a lány jól érezze magát, hanem azért hogy te jól érezd magad :D


Amúgy soha nem értettem azokat, akik a párkapcsolati/ismerkedési dolgokhoz ennyire anyagiasan állnak hozzá.

2013. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mert a pasik nem NORMÁLIS nőt akarnak szerezni, hanem p|nát.

Azt meg pénzzel lehet szerezni.

2013. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ember, álljatok már le! Hol éltek ti? Pénz? Ne hülyéskedjetek.. Van pénzem. Ennek ellenére sosem kellett egy-egy sütinél, fagyinál többet fizetnem egy lánynak, mégis volt elég. Miért nézitek a nőket/lányokat ilyen pénzéhesnek? A legtöbbel már ismerkedés szakaszban úgy fizettük a számlát, hogy egyszer én, egyszer ő. Nem EZ fogja meg a csajt. Persze van kivétel, de elenyésző.. (jó, nem a plázacicák körében kell keresgélni..)

Nem vagyok egy adonisz, sőt. De higyjétek el, nem a pénz számít, vagy az, hogy fizetsz-e neki mindig mindent. Ha mész érte, tépj egy kib.@szott szál virágot az utcán, vagy egy ismeretlen házban ha kapálja egy néni a kertjét, kérd meg, hogy adjon neked egy szál szép, termesztett virágot, adni fog. Azt add a lánynak. Hajtogass neki egy kib.@szott papírhajót radni közben valamiből. Vagy akármit. Találjátok már fel magatokat. Az a lényeg, hogy érezze a nő, hogy törődsz vele, hogy fontos neki. Minden apróság számít, nem kell nagy dolgokra gondolni. Kísérd haza, légy tapintatos, ne ugorj neki, ne várd el a csókot még a negyedik randin se. Udvarias legyél, kifelé menet menj előre, befelé menet engedd előre. Lepd meg. Tudd meg, mit szeret és olyasmit találj ki, ami közel áll hozzá.

Felejtsétek már el a pénzt, meg a női nemnek azt a 10%-át, amelyiket tényleg a pénz érdekli...

2013. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!