Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondolsz? Belevágjunk így...

Mit gondolsz? Belevágjunk így a nyaralásba? Vagy inkább fizessünk többet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Külföldre mennénk nyaralni kocsival, apartmanba. Mivel 4 főnek olcsóbban jönne ki ezért közös barátainkat kérdeztük meg, viszont ők nem akarnak/tudnak jönni. Ezért párom haverja és barátnőjét kérdeztük meg, akik benne lennének a dologban. Viszont a csaj a párom ideálja. Őt nem igazán ismerjük, egy agyoniskolázott ember, ezáltal kicsit beképzelt is. Eddig talán 2-3szor találkoztam vele, nem igazán kommunikált velem, pedig én megpróbáltam. A párom haverja viszont nagyon jó fej. Szerintetek érdemes lenne így velük menni? De mi lesz ha tényleg nem kommunikál velünk vagy egy rémálom lesz az a 7 nap? Mit tegyünk?
2010. ápr. 2. 11:23
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem még utazás előtt szervezzetek egy-két közös programot, és abból kiderülhet, hogy "el tudjátok-e viselni egymást" az egy hét alatt. :)
2010. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagy baj nem lehet. Megbeszélhetitek előtte, hogy attól, hogy egy helyen laktok nem vagytok kötelesek egész nap egymás nyakán lógni, mindenki megy amerre akar, max ha egyfelé visz az utatok, akkor együtt mentek és kész.

Egyébként csak gondold végig. Én is nehezen kommunikálok a párom haverjaival és annak barátnőivel. Nem azért mert beképzelt lennék vagy mert nem akarnék, egyszerűen csak nem találom velük a közös témákat, mert különböző beállítottságúak mint én. Van pár haverom és barátom, ezenkívül úgy gondolom elég nyitott is vagyok, próbálok velük beszélgetni, de mindig csak az a "sablon" beszélgetés lesz belőle, mert nincs meg az azonos érdeklődési körünk.

Ha amúgy aranyosak, akkor menjetek el nyugodtan velük, lehet összeszoktok, és a csaj is könnyebben megnyílik majd, ezáltal jobban érzitek magatokat.

2010. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!