Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ritkán járunk nyaralni a...

Ritkán járunk nyaralni a családdal, de most el szeretnénk menni! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van egy 20 éves lány, és egy 5 éves kisfiú gyerkőc. A velencei tavat ajánljátok (Velencén a Korzó környékére gondolok), vagy a Balatont?

2016. febr. 27. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a szálláskereséssel kezdeném, lévén hogy a neked tetsző szállás megtalálása nehezebb, mint még 50 km-t utazni vonaton. Beírtam neked egy keresést a trivago.hu oldalán magyarországra a fenti feltételekkel. Nézzél rá, keresgélj, mi tetszene. Naponta 10 ezertől fogsz szállásokat találni. (ez a keresés júli 1-2 re mutatja a szállásokat, de megérted hogyan működik, találsz mást is)


[link]


Módosítsd a helyet, a dátumot, a szállás típusát belátásod szerint, ha pedig valami megtetszik, olvass utána mi van ott, nézegess fotókat az adott helyről és képzeld el ott magad.

2016. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szállásokat már kerestem. Találtam egy nagyon szimpatikusat a Balatonon, és egyet a Velencei-tónál is. Köszönöm a segítséget!
2016. febr. 27. 11:47
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Én az Adriát ajánlanám, kb annyiból megvan mint az itteni pocsolyák és a különbség ég és föld.
2016. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Az előző válaszadó fonalát fűzném tovább, mert ha a kérdezőben látnám azt a fajta szándékot, hogy elmegy külföldre a balaton, vagy más magyar posvány helyett, semmivel nem jönne ki rosszabbul.

Az imént ajánlott keresőbe beírva a Földközi-tenger bármely régióját nem azok a lepukkant és túlértékelt szállások jönnének fel, hanem minőségi úszómedencés tengerhez közel levő igényes valamik.

Innentől már csak egy kérdés lenne az, hogyan lehet oda olcsón eljutni.

Lehet, mondanánk rá valamit.

A magyar pocsolyákat meg meghagynám azoknak, akik nem kérdeznek.

2016. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Hogy érdemi választ is kapj a kérdésedre: mindenképpen inkább a Balatont ajánlanám, ugyanis nyáron, jó időben Velencén, a korzón irtó sok ember van, alig férnek el. A Balaton azért mégis csak nagyobb :-)

(mondom ezt úgy, hogy nagy Velencei-tó rajongó voltam)

2016. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Lévén, hogy diákmunkával nem igazán tudom megkeresni az Adria árát 4 főre, így csak a magyar "pocsolyák" maradnak......

Én is imádom a Velencei-tavat, de nyáron nagyon forró a homokos part, és valóban rengetegen vannak. Ahhoz, hogy napágyhoz jussunk 9-kor kellett lemenni a partra..

2016. febr. 28. 12:01
 7/7 A kérdező kommentje:
De még azóta sem döntöttem el, hogy melyik lenne a jobb. Lehet, hogy Zamárdi lesz belőle
2016. febr. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!