Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt már valaki (aki olvassa)...

Járt már valaki (aki olvassa) a caorlei Pra della Torri kempingben? Van vmi infótok róla? Gluténérzékeny 1,5 éves étkezése mennyire megoldható? Lehet kapni gluténmentes pizzát, tésztát, fagyit?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Többször is. A kedvenc kempingünkké vált caorlei nyaralásaink során. Jól felszerelt, hatalmas, jó a tengerpartja, és egyáltalán nem drágább,mint a városi kempingek. Speciális pizzázókban elképzelhető, hogy kapsz gluténmentes pizzát, de amúgy szerintem nem jellemző. Nem találkoztam ilyennel...persze lehet, hogy azért mert nem kerestem.
2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végre valaki, aki már járt ott. Köszönöm, hogy írtál. Valószínű, írok a kempingbe, megpróbálom megkérdezni tőlük milyen lehetőségeink vannak. Megírnád, hogy képzeljem el a területet? A képek, leírás és videó szerint hatalmas. Érdemes bringát bérelni, vagy sétálva is könnyű eljutni A-B-be? A SPAR mennyire felszerelt? Itthon sok gluténmentes árut lehet kapni, nem tudom mennyire pakoljunk fel...
2016. márc. 16. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen...elég nagy a kemping. Mi mindig sátorral voltunk, és a "fenyőligetben" kerestünk helyet, ami a kemping bejáratától lehető legtávolabbi sarka volt (kb 700m)jó 5 perc tempós gyaloglás. Jó felszerelt, kulturált vizesblokkokkal, pl, nem csak egy zuhanyzókabin a tusoló, hanem van volt előtere, ahol nyugodtan pakolhatsz, nem lesz minden vizes, egyesekben hajszárító is van, a gyerekeknek külön kis mini vizesblokk a férfi és női közötti légtérben. 4 óránként mosták-takarították. A DeSpar mint egy jól felszerelt közepes hazai üzlet (nagyobb, mint egy kempingben megszokható), de mi az Aliper hipermarketbe jártunk vásárolni (mint egy nagyobbacska Tesco itthon), az a kempingtől kb 1200 méterre van ,az első körforgalom Caorle irányába. Inkább mindent ott vettünk meg, mert útba esett állandóan és olcsó.

A strand homokos,szokásos lassan mélyülő. A kempingnek is van pár medencéje, kifejezetten gyerekeknek is (olyan térdig érős...)vizicsúszdákkal. A nagyoknak rendes 50 méteres versenymedence. (ingyenes). Ezenkívül az ilyen felszereltségű kempingben animációs team gondoskodik a szórakoztatásról. Ingyen kipróbáltam a szörfözést, íjászkodást (tehát nem csak gyerekeknek). A sport részleg ha jól emlékszem fizetős (pinpong,tenisz,minigolf) a sportpályák,kosárpálya viszont ingyenes. A bejárat közelében van pár ajándékbolt, fagyizók, a kemping területén szétszórva vagy 5 étterem is (azért általában egy vagy max 2 szokott lenni egy normális nagy kempingben... de hát ez nem normális, mint egy külön város, mert nem csak kemping, de van szálloda (nagyjából középen), van apartman részleg, vannak mobilházak, telepített lakókocsik). Mire vagy még kíváncsi?

2016. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, lenne még ha már ilyen kedves vagy... Caorle belvárosába ha autóval megyünk, van- e lehetőség parkolni? Valahol talán azt olvastam, hogy ez nem egyszerű. A kemping videojában láttam, hogy van ugrálóvár gyerekeknek. Az is fizetős? Az angol nyelvvel el lehet boldogulni?
2016. márc. 16. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Caorle jelentős részén fizetős a parkolás (a belvárosban...)

Az egyik ilyen hely ahol mindig parkoltunk, az a Via Traghete, a Luna Park (vidámpark) előtt.

[link]


de úgy látszik, hogy 2015-ben már fizetős lett ott is a parkolás, látszik a friss kék felfestés a Google Map-en, míg a műholdképen még mindig fehér felfestés van.... gondolom rájöttek, hogy jó kis pénzbevételi forrás.

Viszont a mellette Via Perugián és a Via Firenzén most is fehér felfestést látok, elvileg tehát az ingyenes (a kék a fizetős, a sárga pedig a helyieknek fenntartva) ;)

[link]

És a Corso Chiggiatón is..

[link]

2016. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ugrálóvár (ha van) szerintem fizetős...ahogy a kemping kisvidámparkja is.

Angollal boldogultam én is ;)

2016. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaidat!
2016. márc. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!