Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Mit tegyek hogy gyorsabban teljenek a napok?

Figyelt kérdés

Még 1év 2honap és kimegyek Londonba dolgozni,tesomhoz,még suliba járok most és nagyon lassan telnek a napok orán,a gyakorlat az más ott áll. gyorsabban eltelik az idö.

A válaszokat elöre is köszi :D


2016. márc. 30. 00:13
 1/7 anonim válasza:
Munkával gyorsan eltelik a nap! Tanuld az angolt és dolgozz, hogy minél több pénzzel indulj ki Londonba!
2016. márc. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem v középiskola? Ha egyetem és lassúnak találod tessék otthon tanulni és mivel ennyire könnyen megy, vegyél még fel pluszban amit csak bírsz és tanulj, tanulj, tanulj! Egész életedben hálás leszel ezért még...


Sosem értettem a magukat betegre partizó egyetemistákat -- aztán lehet panaszkodni mennyire nincs állás. Tetszettek volna tanulni valami hasznosat.

2016. márc. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabad idödben tanuld a nyelvet, mert arra szükséged lesz és a különféle nyelvvizsgákkal nem mégy semmire sem.
2016. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a segitséget,és a normális válaszokat (egyébként középsuliba járok és egyre jobban érdekel maga az angol nyelv elsajátitása,szoval már itthon magamtol is leülök hogy tanuljak angolt :) )
2016. márc. 30. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Az angol tanulásnak érdekes és hasznos módja, ha angol nyelvü filmeket nézel, lehetöleg felirat nélkül, vagy esetleg angol feliratttal, de akkor nagyon figyelj, hogy ne csak olvasd, hanem föként hallgasd a szöveget, mert azzal tanulod az élö beszédet megérteni.
2016. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippet
2016. márc. 30. 16:55
 7/7 anonim válasza:

Hát én irigyellek hogy neked lassan tellik az idő. Szerintem inkább élvezd ki, hogy most vagy középsulis, biztos vannak haverjaid, van jó elfoglaltságod. Annyira nem lehet nehéz az életed hogyha van ilyen lehetőséged hogy dolgozhatsz külföldön. Örülj ennek, és éld meg a pillanatot, mert amit most annyira vársz, egyszer el is múlik, és mikor évek múlva visszatekintesz, nem fogsz semmi jóra emlékezni a mostani időkből mert csak vártál és vártál, közben nem élvezted a mindennapokat.

Ez saját tapasztalat. De mióta elkezdtem élvezni minden percet, azóta olyan gyorsan tellik az idő hogy szinte ijesztő. :S

De amúgy tényleg amit tehetsz, hogy foglald el magad, tanulj angolul, nézz angolul filmeket stb. Hidd el ha nem ezzel fogsz foglalkozni, hogy mikor telik már le ez az egy év akkor itt lesz, hamarabb mint gondolnád.

Bocsi a kicsit túl részletes válaszért, csak jól esett kiírni magamból, bár sokat nem segített mert az én problámám mélyebben gyökeredzik, de remélem neked tudtam segíteni valamennyit.

2016. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!