Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 1,5 órával a járat indulása...

1,5 órával a járat indulása előtt fogok kiérni a reptérre. Még sohasem repültem, valaki letudná írni, hogy mit kell csinálni, hogy minél gyorsabban haladhassak?

Figyelt kérdés
Akár azt is, hogy itt jobbra, itt balra kell menni, stb (Liszt Ferenc reptér). Nem mehetek a következő géppel, mert temetésre kell mennem, sem előbbivel , mert még dolgozok, illetve a "halott ügyeit intézem" (Ez elég morbid volt.)
2014. nov. 30. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudjuk, merre kell menned???

Azt te is csak akkor fogod megtudni, mikor belépsz, és ki lesz írva, melyik ablaknál csekkolhatsz.

Ne aggódj, semmi bonyolult nincs benne, tök egyértelmű lesz, ráadásul lesz ott ezer ember, akiket követhetsz: mindenki azért lesz ott, hogy a gépéhez menjen.

Ne parázz.

2014. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"Akár azt is, hogy itt jobbra, itt balra kell menni, stb (Liszt Ferenc reptér)."


Ez de cuki! :D Mintha minden gephez ugyanott kene becsekkolni, meg felszallni!

2014. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

bemész, megkeresed annak a légitársaságnak a pultját, amelyikkel repülsz, becsekkolsz. Ezt teheted automatánál vagy az ott ülő ügyintézőknél is.

A repülőjegyedet nyomtasd ki előre és vidd a személyidet/útleveledet is.

Ha nagy csomaggal utazol, azt feladod, kabinbőröndöt vagy kézipoggyászt fel is vihetsz a gépre.

Megkapod a beszállókártyát, azon rajta lesz, melyik kaputól indul a géped, ettől függ, hogy jobbra vagy balra kell menned. :)

Elindulsz a kapud felé, átmész a biztonsági ellenőrzésen. Folyadékból (tusfürdő, sampon, innivaló stb.) csak max. 100 ml-es kiszerelésűeket vihetsz át az ellenőrzésen, azt is csak úgy, ha átlátszó, visszazárható, 1 literes zacsiban vannak - ezt tudsz kérni a biztonsági ellenőrzésnél, ha otthon nincs ilyened.

Mivel tél van, ha magas szárú a cipőd, azt is le kell majd venned. Ha átmentél a biztonsági ellenőrzésen, akkor szépen megkeresed azt a kaput, ahonnan a te géped indul és vársz, míg be nem lehet szállni a gépbe. Ennyi.

Ne aggódj, minden ki lesz írva, nem tudsz eltévedni.

2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hittem írtam: a 21:25-ös Ryanair-es géppel megyek Londonba. Elnézést, csak azt sem tudom, hol áll a fejem...


Köszönöm a segítségeteket!

2014. dec. 1. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

1) beszállókártyát otthon kinyomtatod

2) ha van feladandó poggyászod akkor azt feladod még kint, a biztonsági ellenőrzés előtt

3) biztonsági ellenőrzés (folyadék kidobás..)

azután oda kerülsz, ahol csak utazók vannak. itt ehetsz ihatsz,

4) de ahogy kiírják hogy melyik állásból indul a géped, mehetsz is felszállni.

régen utaztam ryanairral, nem tudom hogy most is a peronon van-e a várakozás, kabátot vigyél! :) ja és csomagméretekre figyelj, ne büntessenek meg.

2014. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

És akkor most szerinted ebből mi már tudjuk??? Ne legyél már ennyire szerencsétlen. :D

Majd ott meglátod, honnan megy a géped, és akkor fogod tudni, merre kell menned. Ennyi.

2014. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha a biztonsági ellenőrzésen és a bolton átmentél akkor bent bal oldalra kell majd menned amikor középre érsz a kijelzo táblák alá, mivel schengenen kívülre mész. Határőrök pedig csak ott vannak, igy minden ilyen gép onnan szokott indulni. De 1-2 éve nem jártam ott, akár valtozhatott is.
2014. dec. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, változott...
2014. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!