Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretném a nyarat külföldön...

Szeretném a nyarat külföldön tölteni, adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Szeretném a nyarat egy arab országban tölteni, Egyiptom szimpatikus. Nagyon érdekel az arab kultúra. Adnátok tanácsokat hogy hogyan tudok kijutni? Diák vagyok.

2016. márc. 30. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Le kéne már szállni a földre!

Egyiptom Sínai félszigeti része utazásra nem javasolt, a többi része pedig Fokozott biztonsági kockázatot rejtő.

Megváltozott a világ...


"Diák vagyok" - kötve hiszem, hogy a szüleid elengednének totál egyedül Egyiptomba. Jut eszembe: tudsz arabul?

És mégis mennyi költőpénzed lenne az egyiptomi útra, egész nyárra?

2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak kinn ismerőseim, beszélek arabul igen:)
2016. márc. 30. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Na jó, de ha van kint ismerősöd, akkor miért nem tőlük kérsz tanácsot?

Hogy tudsz kijutni? Repülővel :-)

2016. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vannak kint ismerőseid miért nem őket kérdezed meg? Aki kint él az tud a legjobb infót adni..

Egyébként mi tavaly az utazási irodán keresztül intéztünk egyiptomi nyaralást, de sajnos az utazási iroda lemondott minden nyaralást ami Egyiptomba szólt. Közbiztonság hiánya volt az indok.

2016. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok náluk megszállni, ezért tettem fel a kérdést
2016. márc. 30. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem akarsz náluk megszállni, információt még kérhetsz tőlük.
2016. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, ne menj egyedül. Amúgy felülsz a repülőre, leszálláskor veszel vízumot, ami egy hónapig érvényes. Az országon belül utazgathatsz busszal (össze-vissza járnak, de olcsó), vonattal, belföldi repülő járatokkal. A Níluson felukkával. Minden településen van pár euroért olcsó turista szállás.


Azt hozzá tenném, hogy Egyiptom ugyan arab kultúra, de eléggé Afrika is. Amúgy szép ország, sok látnivalóval, kedves emberekkel. Mondjuk nyáron 40-50 fok lesz (főleg délen), nem tudom, mit fogsz csinálni.

2016. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!