Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos Törökorsz...

Mennyire biztonságos Törökországba repülni Side környékére? Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi kulonos. Parom ebben a regioban el, en is megyek a kornyekre a nyaron szoval szerintem rendben van. De majd ugyis jonnek azok akik migrancsot meg terroristat latnak minden bokorban es arabul beszeloben :'D.
2016. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Valamiről lemaradtam, hogy veszélyesnek titulálod?

Két készülőben levő nyaralásunk is van oda, és jelenleg Európa legjobb ár/érték arányú helye. (Igaz, ebben főleg az orosz turisták elmaradása játssza a fő szerepet).

Bízom benne, nem irodával akarsz menni. Csak példaképp 4* all inclusive ellátásos tengerparti szállást fejenkét 6000 forintért vettük.

De mióta Isztambult is kerülik a magyarok, mintha a patás ördög lakoznék ott, 4-8 eFt odáig a repülőjegy, és tovább Antálíába 10-20 euró közt van.

Szóval nehogy leállj irodákkal vacakolni, és indulj neki!


Ui. már én is várom, hogy hazaérjenek a menekültekben patás ördögöt látó karosszék-huszárok.

2016. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Májusban utaznánk, de mindenki ijesztget. Örülök, hogy többen úgy gondoljátok, hogy nincsen semmi gond. :-)
2016. márc. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!