Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egzotikus utazásra milyen...

Egzotikus utazásra milyen helyet javasoltok?

Figyelt kérdés

Eddig mindig valamilyen városba utaztam el viszont most vmi egzotikus helyet keresnék, melegvizű tenger, pálmafák, stb..

Valami kis sziget lenne jó. Bahamák, maldív sziget, thaiföld? szerintetek melyik érné meg a legjobban, melyik a legszebb. Mindenképpen a legszebbet keresem, az se baj ha emiatt mondjuk egy közepesen szépnek a többszörösébe kerül.


2016. márc. 31. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.. Hiába gyönyörű Thaiföld ha a masszív turizmus miatt mindenhol turistákba botlasz.

Másik oldala, mind a három ország (Thaiföld, Maldív-szigetek, Bahamák) gyönyörű ☺

2016. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már háromszor voltam Thaiföldön, és még mindig tervezem, hogy megyek. Mindenkinek tudom ajánlani mert csodálatos ország, és olcsó is.
2016. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3. köszi a választ.

Elsősorban tapasztalatok érdekelnének nem ilyen butaságok h menjek utazási irodába. Ott átvernek, utánna utánnaolvastam sok helynek. De kiváncsi vagyok személyes tapasztalatokra, különleges helyekre. :)

2016. márc. 31. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Mi mindig egyénileg intézzük, mert sokkal olcsóbban megoldjuk mint az utazási irodák.

Decemberben úgy mentünk ki, hogy Thaiföldön belül is több helyen voltunk. A végére 4 napot töltöttünk Khoi Samui szigeten.

2016. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kerdes hogy mit tartasz szepnek?

En egy tropusi szigeten elek az Indiai Oceanban (Réunion) aki eddig itt volt meg mindenki el volt tole ajulva. Turista sokkal kevesebb van mint pl a szomszedos Mauritiuson.

Melegvizu tenger : check, amennyiben nem telen (julius-augusztusban) jossz. Jo, akkor is meleg otthoni mercevel merve, 21-25 fokos de maskor melegebb (28 fok korul). Lagunak vannak, ahol lehet buvarkodni, sznorizni, illetve kiljebb pl delfinekkel uszni. Telen balnak is vannak errefele (ide jarnak szulni)

- Palmafak: check

- Emellett pluszban: - fejlett (europai szintu) infrastruktura, arak es fizetes euroban, nincs szukseg sem vizumra, sem pedig kulonleges egeszsegugyi vedintezkedesekre. Csapviz is ihato minden gond nelkul.

- A sziget nem tengerparti belseje egy komplett nemzeti park, Unesco vilagorokseg resze. Rengeteg gyalogtura utvonal van, de lehetoseg van termalfurdozesre, kanyoningra, raftingra, sikloernyozesre,quad turara, lovasturara. A vilag legaktivabb mukodo vulkanja is itt talalhato.

Jo, jo, nem olcso de nem is tomegnyaralohely.

2016. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Mely hónapok a legideálisabbak az ott nyaralásra? Nagyon tetszik a hely :)
2016. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Januar-marcius eleje kozott szerintem annyira nem erdemes jonni mert itt akkor van nyar, vagyis esos evszak. Ami egy kicsit lutri mert lehet hogy jo ido van de ha epp kikaptok egy ciklont vagy egy esozonat, akkor elkepzelheto hogy 4-5 napig benn ultok a szobaban es az egy kicsit elkeserito. Marcius vegetol mar siman lehet jonni, a julius-augusztus nekunk kicsit huvos, meg eleg nagy a szel, de legalabb szaraz az ido. Viszont augusztusban meg a repjegyek dragak. Utana szeptembertol megint melegszik es egeszen december vegeig jo ido van es nem is esik sokat.
2016. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen :)
2016. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mi minden evben Cancun-ba utazunk ha evfordukonk van, mert ott volt az eskuvonk.

Alomszep hely, mindig nehez volt hazajonni.:-)

2016. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!