Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mennétek októberben...

Hová mennétek októberben nyaralni?

Figyelt kérdés

Október közepe-végefelé szeretnénk nyaralni menni 7-10 napra, lehetőleg tengerpartra, max 150e/főből.

Tudnátok segíteni?



2016. ápr. 2. 18:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
ennyiből talán Bulgária jönne ki, állítólag ott is jó a tengerpart. én mondjuk Portugáliába mennék, de az necces, hogy ennyiből kijönne, bár ha kifogtok egy olcsó repjegyet, szállást, akkor belefér.
2016. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Utazási irodával is?

Mert mi pl találtunk 126e/főért Tunéziát, 1hétre, repjeggyel, szállással...

Csak nem tudom mikor hová érdemes menni...

2016. ápr. 2. 18:51
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát, akkor nézd meg az időjárást :D. Tunéziában pl. 25-28 fok van akkortájt. Bulgária szerintem október felé már nem lesz olyan nyaralósan meleg, szóval én mindenképp Egyiptomot, Tunéziát, esetleg Marokkót javasolnám vagy pedig Törökország, Antalya szerű városait.
2016. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem szívesen mondom, de tavaly októberben is, idén is a török tengerpartra megyünk. Retúrban került a repülőjegy 15 ezerbe, a szállás meg fejenként 35 ezerbe. 5 csillagos szállodában, egy hétre, all inclusive ellátással.

Igaz, utazási irodát kb 10 éve láttam utoljára, akkor is csak azér', mert elsétáltam egy előtt véletlenül.

2016. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, Egyiptom nálunk is felmerült lehetőségként. Illetve még a Kanári-szigetek, azt hiszem. Arról van tapasztalat?
2016. ápr. 2. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Spanyolország bármelyik része is jó még októberben.

Amíg tehettem, addig nem egyszer októberben mentünk Barcelona környékére és ott simán kijön 150-ből (na jó, fakultatív programokkal, mint Marineland, Lovagi est, Flamenco show már nem biztos), akár utazási irodával, akár anélkül.

2016. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Kanári szigetekre ha mondjuk olcsón hozzájutsz a repülőjegyhez, és egy elfogadható árért szálláshoz, még mindig ott van a 7-10 napra a nyaralásra szánt költőpénz, hogy egy sört vagy fagyit tudjatok venni. Így meg 150 ezerből tuti nem jöttök ki mert drága egy hely. Arról nem is beszélve, hogy unalmas mert a napozáson kívül sokat nem lehet csinálni.

Még valamit.

Ha csak ennyi pénzetek van, akkor mindenképpen javaslom az egyéni utazást. Utazási irodákat felejtsd el. Sokszor kétszer olyan drágán jutsz ki mintha egyénileg intéznéd.

2016. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mi a csudáért írjátok mindig, hogy az utazási iroda ilyen-megy olyan drága...

Tessék, bőven elég a 150 ezer ft rá, költőpénzzel együtt:


[link]


Jó, igen, tudom, ez buszos, de legalább ott tesz le helyben. Nem kell Barcelonából a reptértől a központig, majd onnan átszállással, sok cuccal a Costa Bravaig eljutni, ahol még egy átszállás a helyi buszra, ha nem akar kilométereket gyalogolni.


Kanári szigetekről mondjuk én is azt hallottam, hogy igen drága.

2016. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát mi Thaiföldre akartunk menni utazási irodán keresztül, de fele árból és több helyre is elmentünk Thaiföldön belül egyénileg..
2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Kanári szigetek kijönnek ennyi pénzből, de októberben fürdésre nem alkalmas az időjárás. Tunézia dettó, és az meg egy olyan ország, ahol érdemes a hotelt egész héten nem elhagyni, ha nem akarod, hogy kiraboljanak, megverjenek, stb....


Inkább hozzá kéne még dobni egy 50-est fejenként, és akkor Thaiföld vagy hasonlók, ahol még tényleg fürdeni is lehet októberben.

2016. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!