Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lehetőség volna rá elutazná...

Ha lehetőség volna rá elutaznál Svájcba nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 éve kinnt élek,de még nem unom.Ha nem élnék kinnt tuti itt nyaralnék rendszeresen.Na jo,Görög orszaggal felvaltva.

Nagyon jo a levegö,rengeteg a program,gyönyörü a kilàtàs.Ajanlani tudom csak!

2010. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Mi megyünk is.


Az első válaszolótól kérdezném.

Nem tudnál belinkelni olyan oldalt vagy oldalakat, ahol magyarok fórumoznak? Jelenleg Angliában élünk, de azt tervezzük, hogy átköltözünk Svájcba 1-2-3 éven belül. Szeretnénk infókat gyűjteni minden oldalról, ha lehet. Nagy segítség lenne, ha ott élőktől (is) tudnánk informálódni. Előre is köszi.

2010. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok:a legjobb szerintem az Iwiw.Ha oda beirod a keresöbe hogy svajc,akkor talalsz forumokat,illetve rengeteg magyar embert aki kinnt él Svàjcban.

De ha érdekel bàrmi,kérdezz nyugodtan,szivesen vàlaszolok.

2010. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Álmaim országa,olyan szívesen elmennék oda...vissza se jönnék.Azok a gyönyörű hegyek, a rengeteg természeti kincs,de lehet,hogy csak azért ilyen varázslatos nekem ,mert geográfus vagyok:)

Szóval igen,elutaznék nyaralni,de az ősszel,téllel,tavasszal sincs bajom,mert ott mind gyönyörű.

2010. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek,és még nem voltam Svájcban..Nyaralni biztos elmennék oda,de élni nem..

Elsőnek...te KINT élsz Svájcban.Ott milyen az időjárás egész évi szinten? Mert csak akkor gondolkodnék a Svájci odaköltözéssel,ha jobb az időjárása mint Angliának..

KINT élők jobban tudják mint amit az internet ír...

2010. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

i

Idöjaras:sokszor juniusban is ho takarja a hegyeket,de ugye a völgyben ezt nem érezzük.Olyan szép amikor fent havas a tàj,lennt meg süt a nap,minden zöldellik.

Ha a Boden to mellett laksz a télböl nem sokat érzel,alig van hoesés.A nyàr viszont nagyon meleg,persze a to mellett ez is elviselhetö:)Esözés az gyakor tavasszal,és összel,

2010. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:01 vagyok..

Szóval ott is állandóan esik:( Akkor nem mennék oda élni,csak nyaralni amikor nagy melegek vannak...

mert itt Angliában csak szél és eső van...(a tél itt sem hideg)

2010. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
14:56 elsö hozzászóló:megkérdezhetem, hogy merre felé laksz?
2010. ápr. 6. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze a vàros neve:Arbon.

Zürichtöl kb 50 km,pont a to mellett lakom:)De mellettünk lévö vàrosok:

Rorsach,St Gallen.

2010. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
17:17 értem.csak azért kérdeztem, mert a tesom is kinn él 10éve.Berntől nem messze
2010. ápr. 6. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!