Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lehetőség volna rá elutazná...

Ha lehetőség volna rá elutaznál Svájcba nyaralni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:)Bern jo messze van tölem,de àltalaban ott sok magyar él.Pont a masik végbe telepedtem le.
2010. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már párszor mert laknak ott rokonok. Az ország tetszik is, de az ottani emberekkel nem vagyok kibékülve. Na meg azzal sem hogy nem hajlandóak angolul beszélni.
2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, majd megnézem az iwiwet, bár már néztük és nem volt annyira forgalmas.


Én amúgy nem vagyok kiadakva az angliai időjáráson annyira. Mostanábam jobb az idő, mint totthon. Az is kifejezetten élvezem, hogy a tél nem annyira hideg mint otthon (jó, ez a tél most kivételes volt) és nyáron sincs kánikula, amire abszolút nincs szükség a városban, amikor az ember dolgozni megy. Míg otthon majd megdöglöttem minden nyáron, mert a legtöbb időt ugye nem nyaralással és lubickolással töltöttem. A tavasz otthon is esős, viszont az ősz itt kevésbé az.

2010. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 21.13tól kérdezném: a magyarok akarnak angolul beszélni? Nekem az a tapasztalatom, hogy nem igazán.


Viszont az első válaszolótól kérdezném, hogy neki mi a véleménye a helyiekről? Nagyon nehéz velük tényleg?


(ja, az előző is a második voltam meg most is... az volt a köszi a választ. :) )

2010. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!