Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Vodice Trogir...

Melyik jobb? Vodice Trogir Porec Krk sziget .

Figyelt kérdés
Családi 2 gyerekkel (10 es 4 éves ) ezek közül vodiceben voltunk az tetszett .

2016. ápr. 21. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi Porecben voltunk már többször, idén pár év kihagyás után ismét odamegyünk. Nekünk nagyon tetszik maga Porec is, meg úgy az egész Isztria, rengeteg a látnivaló.

Porec egy kis ékszerdoboz. :) És nincs messze.

2016. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél délebbre mentek, annál szebb a táj és annál melegebb a tenger.

Míg Porecben szept elején vége a nyárnak, addig pl. Trogírnál még októberben is lehet strandolni.

2016. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat alakul a dolog .Vegül is Vodiceben foglaltam egyenlőre a bookingon ,onnan megnézem Milyen Trogir egyik nap elmegyünk aztán max legközelebb oda megyünk .Porecnél én is az időjárás miatt tartok ,de egyszer oda is elmennék mert gyerekkoromban voltam de már nem emlékszem rá. Az időjárás miatt győzött a lenti oldal persze arra sincs garancia ,de talán kisebb a rossz időre az esély ,mert tavaly előtt Olaszban nem sokon múlt ,hogy egész nap a szallason keljen ülni attól meg rettegek .Regebben ennyit nem aggódtam ezen de azóta kicsit feszejez a dolog .Köszönöm a kommenteket .
2016. ápr. 23. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!