Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan kalandor...

Van köztetek olyan kalandor személyiség aki szívesen belevágna egy világkörüli biciklitúrába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legjobb barátommal tervezzük,hogy körbebiciklizzük a Földet. Ha minden jól megy 2017 márciusában indulnánk és ha van köztetek olyan, aki hasonlóakban gondolkodik, örömmel fogadnám. Eddig csak kisebb túrákban volt részem, de elég bátor, független és határozott vagyok, hogy belekezdjek.

Imádok utazni, gyerekkorom óta sok európai országban voltam már,jelenleg is Skóciában élek. Szerintem emiatt is támadt ez az "őrült" ötletem. Angolul elég jól beszélek, felsőfokú nyelvvizsgám van amit itt tettem le,tehát az nem lesz akadály.

Tudom pénz nélkül az ilyet megvalósítani nehéz,bár nem lehetetlen, én azért inkább biztosra megyek. Fél éve kezdtem rá gyűjteni és folytatom még márciusig. Ha sikerül akkor körülbelül 5 millió forinttal vágnék bele (ez csak az én részem) ebben már benne van a csúcskategóriás túrakerékpár és a felszerelések,kellékek ára.

Na szóval, kérdés adott, akit KOMOLYAN érdekel szívesen várom, keressen nyugodtan, minden részletet le tudok írni ezzel kapcsolatban.

Minden jót!



2016. máj. 12. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én nem azért irok,hogy mennék,hanem olvastam régebben egy házaspárról akik szintén ilyen módon kerülték meg a világot.Irtak rola blogot a neve:360 fok bringa...innen megtudhatsz egy s mást.Ha elindultok sok sikert kivánok és szerencsét.:)
2016. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Béluska2016 ***** válasza:

Sziasztok!


Sajna én sem mennék veletek... :(

De nagy világjáró vagyok, csak kiöregedtem a bicikliből.

Úgyhogy, lehet hogy a nagy világban majd valahol összetalálkozunk, tudjátok nagy élmény ha 10000km-re magyarul beszélnek.

Az előttem szólóhoz: Ők nászútra mentek körül a világon bringával, sok videójuk fent van youtube-on.

Az én kedvencem a magyarul beszélő laoszi bácsi:


https://www.youtube.com/watch?v=QIJ4oxzcId0

2016. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sikertült? Márciusban indultok?
2017. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!