Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki utazott már luxushajón?...

Valaki utazott már luxushajón? Milyen élményei vannak :D?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Pld. 1912. áprilisában, de akkor konfrontálódtunk egy jégheggyel.
2010. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
első válaszóló gondolom sokat segített.xd
2010. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

nemtom az elsőt mér kellett lepontozni, én értékelem a humorát! :)

amúgy olyan iszonyat pénzbe kerülnek ezek az utazások, h sztem ne várd el, h tolongani fognak az élménybeszámolókkal.

átlag magyar max dolgozni jut el ilyen hajókra.

2010. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
En csak dolgoztam luxushajon. Persze nem ugyanaz mint egy vendegnek, de tudom hogy eleg jo nekik, mert a segguk is ki van nyalva. Ha van meg konkret kerdesed szivesen valaszolok.
2010. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szia! Igen lenne még 1-2 kérdésem.

Szóval engem érdekelne még a hajón levő munka is, gondolkozom rajta.

Milyen ott kinnt a munka, mesélj valamit :D

Hogy van megfizetve?

2010. ápr. 11. 13:46
 6/17 anonim válasza:
100%

Elegge sokat kell menni, de persze ellensulyozza, hogy szinte minden nap mas orszagban mesz strandra. Persze ha eppen akkor van szabadidod es le tudsz szallni a hajorol.

A fizetes nem a legjobb, de jobb mint otthol, es ami a legfontosabb, hogy ott nem kell szallasra, meg kajara koltened, mert ingyen van. En oceanjaron dolgoztam majd egy evig. Jo kaland volt. Persze lovet is vittem haza. Szerintem ha valaki vilagot akar latni, de nincs penze utazgatni, ez egy jo lehetoseg. Meg annak ellenere is hogy kozben sokat kell dolgozni. De viszont eletre szolo elmenyt kaphat. Milen melo erdekelne? Takaritas, felszolgalas, egyeb? Jo angolkell hozza. Anelkul nem nagyon megy, de azt meg lehet tanulni.

2010. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igen, tudom hogy jó angol kell hozzá, most mondjuk csak kezdő szinten vagyok, de megpróbálok belehúzni. Mivel még középsuliba járok, remélem sikerül elsajátítanom az angolt valamilyen szinten. Úgy gondoltam, ha kiállok akkor szeretnék dolgozni hajón. De igaz, hogy 21 éves kortól lehet? Folyami hajón ugye lehet 19-től is?

Hát eleinte olyan munka érdekelne, ahol annyira nem kell nagyon jól beszélnem az angolt, és ozt ha már elég jól beszélném, gondolom feljebb mennék. Nagyon érdekel, tudom, nagyon kemény munka van ott, de én szivesen kipróbálnám magam. Egyébként miért hagytad ott, ha szabad kérdeznem? Bár gondolom, azért nem egy leányálom. Mennyit órát kellett dolgozni naponta? Esetleg ne vedd tolakodásnak, ha megkérdezem, hogy mit dolgoztál ott, és mennyit kerestél? Bocsika a sok kérdésért.

2010. ápr. 13. 16:57
 8/17 anonim válasza:
100%
ugy atlagban 12 ora. de van hogy tobb es van hogy kevesebb. En azert hagyam ott, mert tobbet ereztem magamban mint hogy takaritassal toltsem az eletem. Nem bantam meg, mert most jobb allasom van, de az angol nelkul nem ment volna amit ott szedtem magamra. Eleinte olyan beosztast kapsz ahol nem kell kituno angol es utanna ahog fejlodsz lephetsz elore. Magyarokkal nem szokott gond lenni. En takaritottam, es neha beugroskent felszolgaltam. A 21 ev igaz, de folyamira nem tudom. Tanuld az angolt, es mikor eljon az ideje jelentkezz. Ne hagyd magad eltantoritani. Eleg sok szobeszed jar, hogy mennyire szar meg minden. Szerintem mindenki maga dontse el. Ha most lennek 21 ujra nekivagnek. Talan egy kicsit tobb idod toltenek ott el. Rem valaszoltam mindenre, majd meg irj ha van kerdesed, megprobalok ra valaszolni.
2010. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
masszőrként is ellehet menni dolgozni hajóra?
2010. ápr. 17. 18:43
 10/17 anonim válasza:
Igen. Van vegzettseged hozza?
2010. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!