Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan léteznek manapság ezek...

Hogyan léteznek manapság ezek a NAGYON OLCSÓ utazások? 30-40 ezerért két fő 2 éjszaka? Külföldre is?

Figyelt kérdés

Barátnőm utazgatós fajta, és szeretne nyáron Horvátországba menni velem.


És nekem nem fér a fejembe, hogy hogyan lehet 5 ezer forint körüli egy éjszaka!


Meg magyarországi gagyibb wellness hotelekben is ilyen 5 ezer körüli az ár, miközben a vállalhatóbb 4 csillagos hotelekben a főszenonon kivül 10 ezer felett van egy éjszaka!


Ja meg pl Bécsben is 10 ezer egy legalapabb hostel!


Nem furcsa? Nagyon tré az ilyen nyaralás?


2016. jún. 4. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
*ugy értettem, hogy gagyibb wellness hotelekben is van AKCIÓSan 5 ezer körüli éjszaka
2016. jún. 4. 12:26
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Buztos vannak ilyen "nyaralàsok". A prolik mindig kifürtetik. Nekünk kettőnknek 400-500.000 alatt nem jön ki a nyaralàs.
2016. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha abból indulsz ki, mi van magyarországon, tévúton vagy a világ megértésében.

Idehaza van egy erősen belterjes piac, és egy nem túl művelt fogyasztói réteg, akik ráadásul kénytelenek mindenféle utalványukat ott a vacak hotelekben elkölteni.


Ezzel szemben a szabad versenyre az a jellemző, hogy valódi kereslet-kínálat határozza meg az árakat.

Csak példaképp mutatom, mennyibe kerül egy idei nyaralásunk 4 csillagos wellness hotelben a tengerparton all inclusive ellátással. 2 főre naponta kerül 8000 forintba mindenestül.

[link]

Jó helyen és jól kell keresni hozzá.

2016. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
valószinüleg, ha én is utazás mániás lennék, akkor én is megtalálnám a legjobb lehetőségeket, mert én is semmibe nézem a magyar viszonylatokat.
2016. jún. 4. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez még olcsóbb volt:


[link]

2016. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj #5, hogy te tényleg csak photoshoppolsz, és fogalmad sincs, hogy kell ezeket valójában előhívni.
2016. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Miért? Te mit csináltál?!

Egy "kamu számlát" kreáltál, amin semmiféle KONKRÉT adat nem érhető el sem a szállodádról, sem az árakról.

Ezzel megtéveszted a kérdezőt (is) !


Természetesen neked elhisszük, hogy a napi 4ezer Ft/fő árban benne van a napi min. háromszori svédasztalos étkezés, meg a korlátlan italfogyasztás is a szokásos borravalókkal, a szállodai szoba árával és a helyi adókkal együtt...stb...

Természetesen ennyiért már jár az ingyen parkoló, a tengerparti ingyen napágyakkal és napernyővel együtt.

Azt is elhisszük neked, hogy ebben az árban már természetesen a repülőjegy az összes illetékkel, biztosítással és a kétszeri transzferrel is benne van, avagy az autó az üzemanyaggal és a pályadíjakkal együtt.

2016. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Idehaza van ... egy nem túl művelt fogyasztói réteg "


Taníts mester!


Sajnos mi tudatlanok még azt gondolnánk, hogy a napi 4ezer Ft/fő az akkor -sem- jön ki, ha rajtad kívül még egy csomó emberrel kell osztoznod azon a szobán.

Hány személyes is? 6, 8, ??

Nem túl romantikus.


Esélyes, hogy még kiderül, hogy nem kétszemélyes, nem főszezon, és a tengerhez is csupán Mo.-ról nézve van közel...

2016. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!