Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldön ellopott értékek...

Nyammogi kérdése:

Külföldön ellopott értékek esetén mit tegyek? A többi információ lent!

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy egy EU-s tagállamban (Olaszország, Franciaország, Németország) ellopott értékes tárgyak után (egy táska, benne tablet, laptop, stb.), mit kellene tennem? Feljelentést tenni a rendőrségen és lekérni róla az igazolást? Igazából van utasbiztosításom, és nem tudom -nem találom az ÁSZF-ben-, hogy egyáltalán térít-e ilyen értéktárgyak lopására, és ha igen, mit kell érte tennem, bemutatnom.

2016. jún. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen kell a rendorsegi papir hogy bejelentetted a lopast. Ezt aalpbol kerik. Ezzel kell utana intezkedned. Illetve ha megvannak a szamlak akkor azzal igazolni az erteket, ha nincsenek akkor a kb erteket
2016. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a biztosítót és kérdezd meg!

Mindhárom országban elloptak valamit? Ezt nem teljesen értem...

2016. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden országban elloptak tőle egy-egy tabletet...
2016. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég érthető, bár a tagmondatban ott volt, hogy mit tegyek, ha EGY EU-s tagországban, és itt példaként hoztam a zárójelben lévő országokat.
2016. jún. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!