Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyaralás egyénileg?

Nyaralás egyénileg?

Figyelt kérdés

Voltatok már így? Vagy az utazási iroda mindent elintézett?

Amikor leszállt a repülőgép,akkor onnantól kezdve teljesen önállóan vágtatok neki az ismeretlen országnak? Utazási irodával még nem utaztam,szóval ha igénybe veszem akkor mindent intéznek,amíg külföldön vagyok vagy csak az utazást szállást és ha ott vagyok,akkor önállóan oldom meg ott A-ból B-be jutást?


Európában hova érdemes utazni nyáron,esetleg ősszel?

Esetleg,akkor,amikor itt tél van máshol meleg.. persze Európán kívül..


2016. jún. 18. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi minden évben Thaiföldre megyünk egyénileg. Mindent magunk intézünk, utazási irodába nem megyünk. December és február között szoktunk utazni. De Európán belül is csakis egyénileg megyünk. Olcsóbb, és azt kapod amit intéztél. Jobb így.
2016. jún. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Csak így utazunk. Utazási irodával 3x annyiba kerül és negyed annyi élvezetet ad.

Kezdőknek jó Thaiföld de ha az igazi paradicsomra vágysz akkor Indonézia (nem Bali).

2016. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az , hogy kezdőknek jó Thaiföld?? Ez valami verseny? Mi azért járunk Thaiföldre mert hatalmas ország, rengeteg látnivalóval. Minden évben valami más városokban vagyunk, és egybe kötve egy mellette vagy közelben lévő országok látogatása is. Tavaly pl: Kambodzsába mentünk, jövőre Vietnámba megyünk át. Azt, hogy valaki nem Indonéziát választja még nem jelenti azt, hogy kezdő utazó lenne...
2016. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs 3.-s így ismeretlenül is tudom hogy ti csúcs szuper profi utazók vagytok.

Thaiföld azért jó a kezdő utazok számára mert mindenféle erőfeszítés nélkül, minimális nyelvtudással el lehet boldogulni. Nem ugyanazt jelenti utazni Bangkokban, Krabin stb mint mondjuk Ketambebe (Szumátra. Nem nagy teljesítmény elmenni egy szigetre Bangkokból sőt még CM vagy CR is könnyen elérhető. Az is jól kitaposott ösvény hogy átmész Siem Reap-ba, bárki meg tudja csinálni ezért is jó kezdőknek, de pl menj egy Modulkiri vagy Ratanakiri provinciákba, na az már érdekesebb. Millió magyar jár Thaiföldre mindenféle gond nélkül ezért is jó egy kezdőnek, abban egyetértek veled hogy Thaiföld nagyon változatos és érdekes ország, én is nagyon szeretem, de nem a turista csapások hanem az "off the beaten" részek. Ne menj Indonéziába elég csak átmenni a szomszédos Myanmarba mindjárt észreveszed a különbséget, főleg az ottani emberek viselkedésében.

2016. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

"Kezdőknek jó Thaiföld de ha az igazi paradicsomra vágysz akkor Indonézia (nem Bali)."


Látom, hogy megy ám a rongyrázás!!

Egyre rosszabb ez az oldal...

2016. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Te szerencsetlen, mitol rongyrazas? Indoneziaba olcsobb eljutni es maga az orszag is olcsobb. De csak irigykedj nyugodtan.
2016. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!