Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Garda tóhoz megyek nyaralni,...

Garda tóhoz megyek nyaralni, és a monte baldora szerertnénk felmenni. Oda csak felvonóval lehet?

Figyelt kérdés

AKI VOLT MÁR OTT SEGÍTSEN HA TUD :)

Néztem az árakat is elég drágák,

Amit úgy írnak hogy 1998 vagy később,

akkor én abbak számítok? mert vagyok már 18, de 98ban születtem... [link]

csak nem teljesen vágom :'D

a másik, lefelé lehet gyalog is menni? vagy az nagyon hosszú?

HA tud vki netről linkelni vmi útitervet a monte baldohoz azt megköszönném :) én nem találtam

vagy bármilyen segítségnek örülnék :*



2016. jún. 20. 21:53
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
93%

Felfelé is, lefelé is lehet menni gyalog (ahogy általában a felvonós helyeken), csak nyilván jóval tovább tart (és fárasztóbb).

"born in 1998 or later" - ebbe nyilván beletartozol, ha '98-ban születtél. Egyébként van csökkentett ár, ha de. 9 előtt vagy du. 4 után mentek, akkor olcsóbb valamivel. Lehet csak lefelé is gyalog menni, akkor a "oneway" kategóriába tartozó jegyet kell venni. Ha több időt szeretnétek a hegyen tölteni, vegyetek oda-vissza jegyet, fent is lehet sokfelé túrázni.

Ha elmúltál 18, figyelhetnél jobban is a helyesírásodra, mert az elég gyatra.

2016. jún. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alig van differencia, a sima meg a retúr ár között.

(Egy közepes adag fagyi.)

2016. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Elvileg egy kis túrázással,le lehet gyalogolni, ha rászánsz kb 2-3 órát. Vezetnek lefele ösvények Malcesinába. Azonban követned kell ezeket az útvonalakat, mert elég sűrű az aljnövényzet.


Pl ez a kép a középső állomásnál készült..

[link]


Amikor régebben (még a piros kabinnal) voltam fenn, akkor ment fölfele olyan felvonójárat amikor csak bringásokat szállítottak fel. Tehát lefelé lehet bringázni is (ha viszel, vagy bérelsz bringát Malcesinában)

2016. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!