Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancsban felenge...

Acélbetétes bakancsban felengednek repülőgépre?

Figyelt kérdés
Kedvesemhez utaznék Franciaországba. Úgy tudom, minden szúró-, vágó- és egyéb fegyvernek minősülő eszközt stb. elvesznek. Az acélbetétes bakancs annak számít? Mert ennyi erővel szerintem pl. az öklömet is elvehetnék... ^^
2008. szept. 27. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
nem hiszem h levetetik veled és nem engednek fel benne, max majd a fémdetektoros ajtónál fogsz csipogni. de arra a pár órára nem tudsz felvenni más cipőt? vagy ez ennyire fontos kellék? ne vedd sértésnek, mindenkinek maga dolga hogy miben csinál hülyét magából de én nagyon igénytelennek tartom. visszatérve, ha nem vagy teljesen bizton hívd fel a ferihegyet.
2008. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%
A fémdetektoros ajtónál le kell majd venni, de utána vissza is adják. Nekem is van acélbetétes bakancsom, szerintem nem igénytelen egyáltalán... és nem értem mitől csinálnál hülyét magadból, ha abba mennél vele repülőn.. mások is mennek azzal.
2008. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A második válaszadónak különösen... Az elsőnek pedig üzenném, hogy attól, hogy acélbetétes bakancsot hordok, még nem vagyok igénytelen... Csak egyszerűen más stílus, mint amit te szeretsz... Szerintem éppen hogy gyönyörű... Attól még nem leszek igénytelen/szakadt/alkoholista stb...
2008. szept. 27. 21:46
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Jól írta az utcsó válaszadó, max a kapunál vetetik le, de utána vissza veheted! Az első válaszadó pedig tuti, azért írta ezt, mert még életében nem látott acélbetétes bakancsot, vagyis biztos, h látott már, csak tök klasszak és meg sem mondják róla, hogy acélbetétes. Ne törődj vele! Az én párom két hónapja utazott külföldre, szintén ilyen bakancsban és egyáltalán nem igénytelen pasi, sőt! Üdv!
2008. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. szept. 28. 15:49
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Felengednek, ugyanis úgyis le kell venned a kapunál.

De nem biztos, hogy a legkényelmesebb viselet a repülőn. Inkább olyan cipőbe menj, amiből gyorsan ki tudsz bújni és vissza is tudod venni. Én mindig leveszem a cipőt a repülőn és viszek magammal papucsot. Kényelmesebb.

2008. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
80%
Na most akkor én is igénytelen vagyok nő létemre,mert acélbetétesem van?
2008. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%

Egy nő legyen már nő, hordjon magassarkút és ne acélbetétest!

-tereskova-

2008. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
egyetértek, egy nő legyen nő. de pasiknál se valami szívdöglesztő. ráadásul az acélbetétesben én nem tudom elképzelni h ne izzadjon szét az ember lába. h ne off legyen, tuti a ferihegy, ha hívod őket, mert még ha kiírják a netre is, nekem totál mást mondtak a telefonba. de tuti nem számít fegyvernek azért mert keményebb mint egy hagyományos cipő.
2008. okt. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
76%
nekem is az van,akinek nem teccik megrugdalom ejjj :D
2008. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!