Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 2 netbook-ot felengednek a...

2 netbook-ot felengednek a kézipoggyászban a repülőre?

Figyelt kérdés

Kedden megyünk a szüleimmel és a tesómmal nyaralni Spanyolországba és a tesóm és én visszük a 2 netbookunkat(külön csomagban,nem egy táskában).

Ilyenkor mit néznek meg a netbooknál?

Mert eddig nem nagyon figyeltem,sosem vittük...

Kell vinni valamilyen papírt?Nem fogják elvenni?

A bőröndömbe félek beletenni,mert attól tartok,hogy lesz vmi baja vagy elkeverik a csomagomat...:S


Köszönöm.


2011. aug. 4. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A netbook az nem sokkal nagyobb mint a mobil készülék,, szerintem nem szólnak érte.
2011. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én mikor repülőn ültem utoljára, akkor valaki egy laptopot nem, netbook-ot vitt, és azt is felengedték.
2011. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyenként egy db kézipoggyász+egy laptop felvihető.
2011. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon nézik, de ha mégis, akkor azt nézik, hogy tényleg laptop/netbook-e vagy csak az üres ház, kitöltve robbanóanyaggal... Max. megkérnek, hogy kapcsold be és ki.
2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Abból nem lesz gond,hogy nem a netbook táskában viszem,hanem az én táskámban(mert a netbook táskát sikerült leöntenem üdítővel és ha a netről rendelnénk most egyet,tuti,hogy nem érkezne meg holnapig -.-)?

2011. aug. 7. 10:42
 6/7 anonim válasza:
barátnőmék angliában voltak.nekik nem engedték fel a laptopot...jó nyaralást ;)
2011. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%

Nézd, én Németországba utaztam, vittem magammal, felengedték, átvilágították, ennyi volt a nagy dolog. Németországban még annyival bővült, hogy egy úr felkapta minden cuccom (kabát, táska, laptop), és megkért, hogy menjek vele. Azt hittem gáz van, közbe meg nem, még egyszer átvizsgálták a laptopot. Akkor megkérdeztem, hogy ez mi, mire elmagyarázta, hogy minden laptopot, notebookot átvizsgálnak külön is, mert volt rá példa, hogy a burkolat alá volt rejtve egy-s más.. Nagyon rendes volt, aztán még elcipelte a cuccaim a kapuhoz, ahová kellett mennem..


Az, hogy mibe teszed, édes mindegy. Nekem odafelé külön táskában volt, haza viszont teli volt préselve a kézipoggyászom mindennel, és csak úgy szárazon behajítottam a notebookot. :D Amire viszont figyelj, sokkal inkább, hogy folyadék NEM vihető fel, és a kézipoggyász mérete.. Annyi szívózást néztem végig, hogy az hihetetlen :D Nem értem az embereket, ha van egy ilyen szabály, akkor..??

Egyébként bőröndben nem is szállíthatsz laptopot. Na jó utazást!:)

2011. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!