Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországi nyaralás, de...

Görögországi nyaralás, de hova? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük a párommal,hogy augusztusba elutaznánk Görögországba. Vélemények,tapasztalatok alapján hova menjünk? Zakynthos, Paralia, Olympic Beach, Korfu? Ki hol jart,tapasztalatokra lennék kíváncsi. Soha nem jártam még tengerparton igy nem szeretnék olxan helyre menni ahol annyira nem jo. Koszi a válaszokat

2016. jún. 26. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindegyik amit felsoroltál én ott voltam (igaz zakynthoson csak egy napot) de mindegyik nagyon jó hely.
2016. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Mi most voltunk Krétán. 35-40 fok volt. Gyönyörű helyek vannak, mivel szeretünk búvárkodni igazán lenyűgözött. Az emberek barátságosak, a görög konyha isteni.


Elafonissi, Balos ahol voltunk kirándulni az egyik legszebb helyek közé tartozik, ahol valaha jártam:

[link]

[link]


Hófehér homok, kristálytiszta víz, néhol rózsaszín homok a kagylótörmelék miatt. Balosnál az odavezető túra a hegyen át szintén gyönyörű, illetve felfelé az offroad-autózás hatalmas élmény. De hajóval is megközelíthető.

2016. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Tudni kellene, hogy mi a fontos Neked egy nyaralásnál, illetve, hogy autóval mentek-e, mert a távolság is lehet mérvadó. Ezek közül Zakynthos van a legmesszebb.

Mind elég nyüzsgő hely, de úgy gondolom, hogy a szigetek sokkal szebbek. Tehát én tuti, hogy Korfut, vagy Zakynthost választanám. Ha fiatalok vagytok, és esetleg autóval mennétek, akkor még a Chalkidiki fsz-en is érdemes elgondolkozni.

2016. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Én is voltam már mindegyiken, és azt mondom, hogy Olympic Beach-et és Paraliát húzzátok is ki rögtön, most azonnal!

Igazából első nyaralásként szerintem meg lennétek velük elégedve, de annyi igazán szép hely van Görögországban... O.B és Paralia nem tartozik közéjük. Paraliát sokan Siófokhoz hasonlítják, nem hiába.


Zakynthos és Korfu között viszont már nehezebb választani. Esetleg van konkrét üdülőfalu? Mert én pl. Laganas-ba nem szívesen mennék. De alapvetően mindkét sziget jó döntés. (bár én a jón-tengeren jobban szeretem Pargát és Kefalóniát)

Egyébként ajánlom a hellasz.hu fórumának böngészését, sok hasznos infóra lelhetsz.

2016. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. Akkor O.B es Paralia kihuzva.

Maradt Korfu es Zakynthos.

Utazasi irodan keresztul busszal mennenk.

4es Zakynthos,Laganasra miert nem mennel? Kivancsi vagyok,mert oda nezegettem szallast

Engem arra fele huz a szivem,mert szeretnek ellatogatni a Navagio obolbe.ugyhogy nem tudom.

2016. jún. 28. 00:24
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem azért nem menne oda - majd kijavit, ha tévedek -, mert Laganas egy igen bulis hely, nagyon felkapott az angol tinik körében, akik totál részegen buliznak nap mint nap ott. :)
2016. jún. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ez az egyik oka. :) A másik pedig a zsúfolt, nem túl szép strandja.
2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. jún. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!