Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mire érdemes...

Szerintetek mire érdemes felülni a Gardalandban?

Figyelt kérdés
És egy játékra kb mennyit kell várni?

2016. júl. 15. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél extrémebb annál rövidebb a várakozási idő, míg a mezei játékokra akár 2 óra is lehet a sor (augusztus közepe, szép nyári (hétköz)nap) a Tornádóra csak fél óra volt. Zárás előtt is lerövidül a sor,akár 0 perces várakozásra is...
2016. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel én 3 éve voltam így az Oblivion nem volt meg, de borítékolható, hogy király, és meglehetősen jó thrill faktorral is rendelkezik.


Bemelegítésre: Mammut, Magic Mountain (én az előbbivel kezdtem). Az egyik legjobb mine coaster amin valaha ültem, nem néz ki brutálisnak de NAGYON élvezetes. A MM pedig számomra azért kedvenc mert a vertical loop a kedvenc elemem.


A legjobbak: Blue Tornado, Raptor. Előbbi élvezetesebb volt nekem, az első drop a Raptoron kicsit beszaratós. Meglehetősen különleges ún. wing coaster egyébként és az hogy a pálya alattad van de kinn ülsz oldalt és lóg a lábad, az adja ezt az érzést. A bejárt pályája szép környezetű - pl. víz felett is - és jó elemeket tartalmaz.

Egy fokkal a Blue tornadot jobban élveztem, nekem az a best of ott. Inverted coaster, tehát sín a fejed felett, a lábad lóg. Méreteit tekintve mk. közepesnek számító, ebben a parkban extrém thrill faktorúak egyébként nincsenek.


Szeptember derekán voltam héköznap, és a legtöbb szerintem 40 perc volt, átlagosan 10-30 ami igen jó.

Így a legtöbbre 2-4x ültem.

A zárás előtt közvetlenül nagy volt a dugó, a gépet alig értük el Milánóban, az tul.képpen izgalmasabb volt mint maga a park. Szép helyen van egyébként! Amikor húz fel a Magic Mountain érdemes kilesni jobbra.


Remélem kimerítő voltam :)

(egyéb európai theme parkban voltál már??)

2016. júl. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Utolsó válaszoló még sajnos nem voltam ilyen komoly parkba , most megyek először, de egyébkéknt szeretem az ilyen extrém dolgokat
2016. júl. 16. 10:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Mikor mész? Írhatnál pár szót az Oblivionról! Mondjuk ide, vagy privben is jó.

Meg úgy az élményekről. Főleg ha még nem voltál, én is jól emlékszem az elsőre :-)

Jó szórakozást. (2. voltam)

2016. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja igen, még valami, az előbb kifelejtettem.

Jó lesz az első sor :) Ez az új, az Oblivion egyébként. Egy kör alakű üregbe zuhan be majdnem derékszögben és több, mint 40 métert. Mivel ezen még nem ültem mint említettem, de látatlanban is: ez ott a legextrémebb most az biztos. Emiatt újra el kell mennem nekem is a közeljövőben :)


[link]

2016. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló 1 hét múlva megyek. Majd megírom privátba milyen volt! :)
2016. júl. 17. 00:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Rendben az jó lesz! :)

Jó szórakozást.

2016. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, még valami. Ha előtte akarsz jó videókat látni és nem gond ha egy egész kicsit "lelövi a poént" (a legjobb a themeparkreview többnyire):


https://www.youtube.com/watch?v=L07YyTsl7m8


https://www.youtube.com/watch?v=ho8rA5Qz4CE


https://www.youtube.com/watch?v=HCYzNkjKq0o


https://www.youtube.com/watch?v=SM_57ZvBEzk



Egyébként a valós érzet sokkal jobb, nagyobb a különbség mint gondolnánk de vizuális tájékozódásra azért nagyon jók ezek a videók.


Ha tudsz menjél nyitás előtt már valamivel így az első menetre ha belépés után sietsz nem kell biztosan sokat várni (tervezd meg melyik legyen), ez nyár közepén számíthat, hiszen többen lesznek mint az én szeptember végi túrámon az biztos (fél-1 órát nyersz vele ami gondolom nem mindegy). Üdv.

2016. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk, junius vegen, azt hiszem hetkoznap, eleg sokan voltak. Odamentunk nyitasra, ami azt hiszem 10kor volt. Eloszor a Raptor-hoz alltunk sorba, ha jol emlekszem 1.5 orat alltunk...Ebedido volt, mire azzal vegeztunk. Lehet venni viszont a parkban kulonbozo kategoriakra ervenyes "elsobbsegi beszallast" (van egy kulon sor nekik minden ride-nal), mi vettunk az "Adrenaline" es az "Adventure" kategoriakra [link] , nekunk azok voltak amik tetszettek. Ugy emlekszem ennek a kettonek a komboja dragabb volt mint a belepojegy maga, viszont utana teljesen elvezheto volt az egesz, 5 percnel tobbet szerintem sehol nem alltunk sorba es hipp-hopp sikerult is felulnunk mindenre ami tetszett (meg par olyanra is amik annyira nem, gyerekeknek kisvasut, stb:)). Este 8ra meg is voltunk. Az Oblivion-ra egymas utan ketszer ultunk fel, 3-4 oras sorok voltak ott, amikor masodszor mentunk fel kiszurtam egy gyereket a tuloldalon a "rendes" sorban aki kb. 2 lepcsofokot haladt amig mi egyszer felertunk, felultunk, majd lejottunk es utban voltunk ismet felfele.


Osszessegeben ha szerencsed van szerintem ki tudsz fogni olyan hetkoznapot amikor nincsenek sokan es sima jeggyel is elvezheto es van idod felulni mindenre. Ha meg ugy alakul hogy sokan vannak akkor meg mindig tudsz venni elsobbsegi jegyet. Igazabol ha sokat allsz sorba es nem tudsz felulni mindenre amire szerettel volna es vissza kell menned masnap, akkor majdnem ugyanott vagy penzugyileg csak 2 sorbanallos nap helyett 1 porgos napod volt:)


Hogy mire erdemes felulni, a 2 fenti kategoriaban szerintem mindegyikre. A hullamvasutak nagyon durvak, nekem legalabbis azok voltak. Nagyon jo volt. A Raptor picit tul durva szerintem, nagyon rangatos, az tetszett a legkevesbe. A Blue Tornado nagyon jo, az is teker csavar kavar ossze-vissza de sokkal kellemesebb a ride maga, nem rangat hanem ilyen szep egymasbol kovetkezo iveken megy. Az Oblivion nagyon magasra felvisz, tiszta idoben szerintem latni a Garda-to tuloldalat, majd egy teljesen fuggoleges szakasz tetejen belogat, kicsit hagy ott szenvedni a semmiben majd utana elenged es a fold ala beejt, ott kezdodik a palya (ami maga nem egy nagy cucc szerintem) de a kezdes, ahova felvisz meg ahogy onnan elenged lefele az nagyon jo, szerintem az volt a nap legjobb momentuma. Ami nekem legjobban tetszett hullamvasut az a Magic Mountain volt.


Az Adventure azok inkabb ilyen kis kellemes, vizes-csobbanos, meg "varazslatos" dolgok, azok kozott is volt jo azert, a Colorado Boat peldaul nagyon fun, ott allnak sorba az emberek a palya mellett es szet lehet frocskolni mindenkit vizzel, meg persze egymast is.

2016. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!