Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Leírná valaki, akinek nem...

Leírná valaki, akinek nem jött össze elsőre a külföldre költözés, hogy mit érzett a kudarc (ok) után? (De akár országon belüli költözés is lehet)

Figyelt kérdés

Én most külföldön vagyok, nincsenek nagy igényeim ugyan, de azt a munkát, amiért kijöttem, mégsem vállaltam el, mert azért annyira lentre nem adom (jó, persze naiv voltam, hogy elhittem, hogy ilyen könnyen összejöhet bármi, de sok más ember is bedőlt már ilyeneknek, úgyhogy erre most nem vagyok kíváncsi). Most egy lepukkant hostelben várok még estig egy válaszra, de egyszerűen tudom, hogy nem fog sikerülni, így holnap hazamegyek, mert nincs pénzem itt nyaralgatni. Néztem munkát, szállást, de kb. pont annyi pénzem van, hogy kihúzzam egy hónapig, de azért némi tartalék jó lenne, mert mi van, ha nem lesz fizetés, mi van, ha 3 hét múlva, mikor már alig van pénzem, fizetés pedig még nincs, úgy döntök, hogy hazamennék, de nincs pénzem repjegyre, mi van, ha ellopják a pénzemnek csak a felét, már nincs elegendő?


Egyébként is egy nagyon szar, elcseszett év van mögöttem, minden rosszul sült el, minden rossz megtörtént, ami megtörténhetett, azt gondoltam, hogy így talán magam mögött hagyhatok mindent, de most még ez sem akar összejönni. Ha haza is megyek, nem tervezek sokáig maradni, csak amíg annyi pénzt összeszedek, hogy magánúton találhassak munkát, lakást itt, mert nekem gyerekkorom óta az volt az álmom, hogy itt élhessek, az itteni kultúra, életvitel miatt, nem azért, mert itt kolbászból van a kerítés (nem szeretem a kolbászt). De most akkor is rohadt szarul esik, hogy kudarcot fogok vallani, és ez egy pár órán belül ki fog derülni, hogy elbuktam abban, amire évek óta vágyom, hogy hazamegyek, és a családnak lesz igaza, akik azt mondták, hogy ez úgysem jön össze neked.


Bocsi, de ez is jól esett, még jobban esne mások bukásait olvasni, legyetek szívesek, akiknek nem jött össze 1.re, 2.szorra, írjátok le, hogy mit éreztetek, mi tartotta bennetek a lelket, amiért nem adtátok fel, és újra próbálkoztatok.


2016. júl. 18. 19:17
 1/3 anonim válasza:
a kudarcot felkell tudni dolgozni és nem kárörvendő módon mások pofonjaiból vigasztalódni. Sokan jártak úgy ahogy te is,nem hiszem,hogy ezzel sokan fognak itt dicsekedni még anonimként sem. Azt se felejtsd el,hogy aki mer az nyer. Inkább légy büszke magadra,hogy megmerted próbálni,legközelebb már okosabb leszel és jobban tájékozódsz mielőtt elindulsz,akkor biztos sikerülni is fog.hajrá!
2016. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy merre vagy?
2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Németországban.
2016. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!