Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik már kölcsönöztek autót...

Akik már kölcsönöztek autót külföldön: csak a hitel kártyát fogadják el, vagy jó a bankkártya is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Foglaltunk autót 2 napra. Foglalás után kiírta, hogy majd vigyük magunkkal a credit kártyánk. Gondolom összeget szeretnének rajta zárolni óvintézkedés címén. Nekünk sajnos csak sima bakkártyánk van (master card). Arról tudnak majd zárolni összeget? Másnál működött már? Írtam már nekik, de választ még nem kaptam, gondoltam addig megkérdezem itt, hátha másnak van ebben tapasztalata, mert több helyen kölcsönzött már autót. Köszönöm előre is a válaszokat!

2016. júl. 21. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

El kell, hogy fogadják a bankkártyát, mert autókölcsönzés miatt nem kényszeríthetnek , hogy hitelkártyád legyen.

Mi egyszer béreltünk kis furgont, de csak a jogsi, és bankkártya kellett..

2016. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. júl. 21. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már úgy, hogy csak a dombornyomott kártyát fogadták el.
2016. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobban mindig a hitelkártyával jársz, amin tudnak zárolni. Az is megoldás, ha leteszel egy nagyobb összegű kauciót, de akkor bőséges tartalékokkal kell rendelkezz. Neha eleg az is, ha vállalod a teljes körű biztosítas megfizetését. Ezeket tisztázzátok előre mindenképp!
2016. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi jártunk úgy, hogy csak dombornyomott hitelkártyát fogadtak el. Volt az egyik bankban bankbetétünk, arra a fedezetre igényeltünk egyet.
2016. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat! :)
2016. júl. 21. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak bankkártyám van, kauciót kellett fizetnünk KP-ban.
2016. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!