Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki még a Balatont se látta?

Figyelt kérdés

Önsajnálkozás ide-oda, elég rossz nézni ahogy az ember osztálytársai és családjai ilyen-olyan országba és tengerhez mennek egy-két hétre, esetleg egy hónapra. Én meg több mint tíz éve nem voltam nyaralni, de akkor se messzire. A Balatont se láttam még. A Tiszát és a Dunát is képes vagyok órákig elnézni, mert számomra nem hétköznapi. Egyik ismerősöm szerint szerencsés vagyok, mert így ha eljutok valahova azt sokkal jobban tudom értékelni majd.

Egész évben dolgozok mint diák, és mindig félreteszek az utazó pénzembe egy kicsit :D vagyis ez remélhetőleg csak múló állapot. Egyébként író szeretnék lenni, és nem is vagyok rossz. De nem láttam még hegyeket sem, vagy Dunánál nagyobb víztömeget.

Visszatérve a kérdéshez. Egyedül lennék, vagy vannak rajtam kívül mások is akik még csak a Balatont sem látták.

17F



2016. júl. 23. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis az, hogy nem láttam sok mindent csak abban korlátoz, hogy nem tudom élvezettel lefesteni őket. Jól leírom, de nem érzem át. Tehát nem élvezem. Tehát annyira mégse lesz jó.
2016. júl. 23. 12:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Balatonhoz lemenni egy furdogatyaba meg kb 2 ezer forintba kerul, ez ne tartson vissza. Kesobb meg keress rendes munkat (az irosag inkabb hobbi), es valositsd meg az almaidat.
2016. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Általában nem csak anyagi okai vannak annak, hogy az ember az országon belül sem utazik - azok is! S még fiatal vagyok ahhoz, hogy egyedül menjek le.

Dolgozok ahogy írtam, de nem költhetek magamra mindent.

Az írás hobbi. Írónak lenni 'életstílus', az nem szakma. Ebben egyetértünk.

2016. júl. 23. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen miért lennél fiatal lemenni reggel a Balatonra este meg vissza? Ráadásul fiú vagy. Mások 17 évesen külföldre utaznak egyedül.
2016. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valahova menni akarsz akkor menj. 17 évesen már nem kell ehhez szülői kíséret meg semmi egyéb. Sok pénz sem. Ha dolgozol telik ilyesmire néha. Ha írsz akkor fontos is hogy eljárj szerintem, elképzelni valamit teljesen más mint megtapasztalni hogy milyen. Én lány vagyok, de 15 évesen is eljártam már egyedül mindenfelé az országban, nagyon szeretek utazni és mindent látnom kell úgy érzem.
2016. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 14 éves koromban kezdtem el nagyobb távokra utazni egyedül. Szerintem simán lemehetsz a Balatonra, annyira nem vagy fiatal, hogy 1 nap egyedül ne férjen bele. Ha anyagi gondjai nincsenek az útnak, akkor ülj fel egy vonatra és menj, a legközelebbi hegységbe is eljuthatsz vonattal vagy busszal.
2016. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek! Augusztus közepén irány a Balaton! :DDD 2 hét, egyik barátommal.
2016. júl. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!