Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol voltatok nászúton? Milyen...

Hol voltatok nászúton? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Korfun. Nagyon jó volt :-)
2016. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Maldív-szigeteken. Nem volt rossz de az nagyon ilyen klasszikus nászutas hely, utólag valami izgibb helyet választanék.
2016. júl. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Balin. Magunk szerveztünk mindent. Két szállodában voltunk 3 és 4 napot. Fantasztikus volt.
2016. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mexico. Csodálatos élmény volt.
2016. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a következő történt. A vőlegény mindig azt mondta a kérdésemre, hogy hova megyünk nászútra, hogy ne görcsöljek rá, meglepetés lesz. Ne kérdezzem, majd megtudom időben. Nem kérdeztem, de álmodoztam tengerparti álomnászútról vagy egy kínai útról stb..De beértem volna egy 2 hetes balatoni nyaralással is. Szombaton volt az esküvőnk ami max 20 fős kis vacsora volt, és én csak vártam a meglepetést. Szombat-vasárnap semmi nem történt. Gondoltam majd hétfőn jön a meglepi. A férjem hétfőn reggel ébred hajnali 5-kor, én is pattanok ki az ágyból, hogy akkor most fogok örülni..:) Erre a férjem.

- minek ébredtél fel ilyen korán?

- és te?

- én megyek melózni. De te szabin vagy.

Én meg csak lessek. Kérdeztem, hogy akkor mi van a meglepetés nászúttal. A férjem közölte, hogy nincs nászút, dolgozik. Meglepetés az, hogy este elvisz vacsorázni, szóval döntsem el, hogy az X vagy Y étterembe akarok menni..

Nos ekkor jött az első gondolatom, hogy lehet rossz döntés volt férjhez mennem..

2016. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Seychelle szigeteken voltunk, 2 hétig. Az első pár napban nem volt jó idő, de egyébként fantasztikus volt, jártam már pár helyen, de ez volt az egyik leggyönyörűbb :)
2016. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mexico, Cancun. Jó volt.
2016. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
6%

Elég szomorú, ha valaki csak a nászút miatt házasodik meg, és nem értékeli azt, hogy a férje állandóan dolgozik azért, hogy a családjának boldog élete lehessen...


Mi is étterembe mentünk, ugyanis nem engedhetjük meg a külföldi utakat, de ez nem vont le semmit az értékéből.

2016. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 09:13


Nem a nászút miatt házasodtunk össze... Bár megkérdezhetted volna, és szívesen elmondtam volna, hogy nem kellett volna dolgoznia sem, mert anyagilag elég jól álltunk, és a főnök ki is adta a szabit neki. De ő dolgozni akart, mert bár jóval később tudtam meg, nem akart kimaradni a foci őrületből. Akkor volt az esküvőn amikor a foci EB volt. Ki nem hagyta volna..

Mielőtt még letámadnál, hogy akkor tudnom kellett volna, hogy ilyen nagy foci drukker, és nem ilyenkor kellett volna esküvő. Igen, tudtam róla, és az esküvő dátuma nem az én ötletem volt. (én téli esküvőt szerettem volna)

Így alakult..

2016. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, elmehettek még nászútra később is, akár télen is, ha melegebb helyre akartok. Volt olyan ismerősöm is, aki Svájcban volt nászúton, ilyen sielősön. Egyébként sem szentírás, hogy az esküvő után utazzatok el azonnal. A legtöbben nem is azonnal mennek, hanem rá egy évre, pár hónapra. És ez sem von le semmit az értékéből. Tehát, ha a foci EB miatt volt, akkor menjetek el máskor. Vagy, ha nem kaptok szabadságot, legyen jövő nyáron a nászút.

Az más kérdés, hogy nagyon léhűtő, magának való a férjed. Mert az írásod szerint, ha ő ezt előre (hónapokkal, hetekkel) letisztázza, hogy legyen pár hétrel arrébb a nászút, te megérted. Ez így nekem nagy pofára esés lett volna, így mindjárt az elején, bizalmi szempontból.

Én még nem voltam nászúton, de Hawaii-ra megyünk. Seychelle-szigetekre is mentem volna, de ez volt ami MINDKETTŐNKNEK tetszett.

2016. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!