Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy hetre megyek cserediaknak...

Egy hetre megyek cserediaknak franciaorszagba, es mennyi koltopenzt kene vinnem?

Figyelt kérdés
A muzeumok meg egyeb programok az elore befizetett penzbol lennenek.
2016. júl. 30. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak fagyira, hot-dogra, diszkó-belépőre kell. Vedd a magyar árakat - szorozd meg kettővel - konvertáld át eurora.
2016. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Szállás, étkezés, tisztálkdás, mosás, és ezek szerint a programok is biztosítva lesznek.

Hogy ezen kívül te hova akarsz még menni és miket akarsz vásárolni, azt neked kell tudni.

Ennyi infóval nem lehet konkrét választ adni.

És persze ez attól is függ, hogy melyik városba, Franciaország melyik részébe utazol.

2016. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy hétre nem cserediáknak mész, hanem kirándulni. Ugyanúgy készülj, mint egy osztálykiránulásra.
2016. júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én háromszor voltam másfél heteket Franciaországban cserediáknál, 200-300€ volt nálam. Nem költöttem el az összeset, egy része a kártyámon volt, de sosem gond, ha van nálad pluszban. Az mindig kínosabb, ha kérni kell, sosem tudhatod, mikor fog kelleni és mire. Arra figyelj, hogy ne legyen nálad mindig a teljes összeg, illetve tedd különböző helyekre (pl táska, zárható zseb, pénztárca), nehogy egybe elvesszen az egész!

Jó utat :)

2016. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Genf-be megyek. Olyanra gondoltam hogy azert kiprobalni par helyi etelt, azok mennyibe kerulhetnek. Meg az ebed az nem lesz biztositva szoval annak az arara is kivancsi lennek... Tudom hogy nem mindenhol ugyanannyi, de csak van egy atlag ar... :)
2016. aug. 29. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, Genf nem Franciaország :D És Svájc jóval drágább is, szóval én nagyon meggondolnám a helyedben, hogy ott mire költök. Én a svájci határ mellett, Franciaországban voltam cserediák, és átmentünk megnézni Genfet. Gyönyörű város, de nem olcsó, arra készülj :)
2016. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!