Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová menjünk nyaralni?

Hová menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesanyámékkal ma szóba jött, hogy jövőre megyünk nyaralni, valami szép helyre, mert idén csak Bulgáriában voltunk anyagi okok miatt. Esetleg valaki tudna ötletet adni, hová érdemes menni? :) eddig voltunk Spanyolországban, Jamaikán, Balin, Olaszországban, Franciaországban, szóval ide nem szeretnénk újra menni egyelőre. Mindenképp fontos, hogy a hely biztonságos legyen. 4-en megyünk, körülbelül 5 millió forintot tudnánk rászánni mindennel együtt. Én szeretnék búvárkodni is, szóval valami olyan hely kellene, ahol a víznek gazdag az élővilága. Ne legyen zajos, inkább csak pihenni szeretnénk a természet lágy ölében!:) esetleg ha valaki volt már ilyen "álomnyaraláson", és írna pár tapasztalatot, akkor nagyon hálás lennék!
2016. aug. 6. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

"5 millió forintot tudnánk rászánni "

"idén csak Bulgáriában voltunk anyagi okok miatt"


Látom hirtelen megszaladt!

Álmodozzál csak tovább...

...még pár nap és indul a suli!

2016. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mennyire rosszindulatú vagy, sajnállak! Milyen "hirtelen megszaladt"? Családdal nekünk eddig is benne volt egy felsőkategóriájú nyaralás mindennel együtt 4-5 millió forintba. Ez az év nem jött össze úgy, mint az eddigiek, ezért tudtunk csak Bulgáriába elmenni. Valószínűleg ilyen senkivel nem történhet meg, hogy egyik év sokkal rosszabb a megszokottnál, azonban utána megint jó, nem?!?!

Nem értem, hogyha csak fröcsögni tudsz, miért írsz!

2016. aug. 6. 17:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Thaiföldön nagyon szép merülőhelyek vannak, viszonylag jó árban van minden :)
2016. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kuba, Mexico. Repjegy drága, de azon kívül jó áron van teljes ellátás 4 csillagos szállodákban. A természet is gyönyörű.
2016. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből bárhova el lehet menni a világon. Én a Seychelles szigeteket választanám, pl. a Kempinski Seychelles Resort-ot, 4 személynek alig több, mint 2 milla (7 éjszaka, repülővel), a maradék 3 millából meg elmennék pl. Szingapúrba.
2016. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ha Európán belül akartok akkor Portugáliát nagyon tudom ajánlani.:) Kedvesek az embertek, lehet búvárkodni + gazdag élővilág és az egész olyan nyugis. Ha Olaszország meg Spanyolország tetszett akkor ezt a helyet is biztos, hogy szeretni fogod. Ha Amerikáig is elmennétek akkor szerintem az álomnyaralás az Hawaii, a repjegy drága de nem tudom pontosan, hogy mennyiből jönne ki. Portugália viszont jelentősen olcsóbb és van egy fajta varázsa ami miatt imádom. :)
2016. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Van valami zagyvaság a kérdésben, ami alapján a kérdező vagy a pénz értékével, vagy az egyes országok nevével nincsen tisztában.

Albániát javasolnám, közel van.

2016. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kerdes hogy mi neked az alomnyaralas.

Ennyi penzbol pl itt nalunk Reunionon igazi aktiv nyaralasban lehet reszed. Sikloernyozes, buvarkodas, delfinekkel uszas, jetski, lovastura, rafting, kanyoning, vulkantura, vitorlazas, kitesurf, paddle, stb...

Es nem egy felkapott tomegturistahely mint pl a Maldiv szk, Mauritius, Seychelles, vagy Thaifold...

Mondjuk julius-augusztus itt nalunk tel, ami 22-28 fokot jelent, viszont nagy a szel.

Erdemesebb marcius-junius vagy szeptember-november kozott jonni.

Ha jobb kategoriaju hotelt kerestek, akkor a Lux-ot ajanlom. Ez van szinte mindegyik szigeten es tenyleg jo szinvonalu szalloda. Az Akoya is ot csillagos, de szerintem a Lux jobb...

2016. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetleg meg Rodrigues szigete, ami Mauritiushoz tartozik ugyan de sokkal neptelenebb es meg szinten felfedezetlen. Es gyonyoru a tengerpartja. Szerintem meg Seychelles-nel is szebb.
2016. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:)
2016. aug. 7. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!