Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg a szüleim,...

Hogy győzzem meg a szüleim, hogy mi is menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, még sosem voltunk, mindig csak a nagymamámhoz küldenek el falura, ahol 2 hétig be vagyok fogva takarítónak.


Szeretnék elmenni Olaszországba, tíz éve tanulom az olasz nyelvet, olyan jó lenne kipróbálni. De nem megyünk soha nyaralni, és ha megkérdezem, hogy miért, annyit válaszolnak, hogy "mert nem".


2016. jún. 30. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs rá pénzetek?
2016. jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy konkretan nincs ra penzuk...?
2016. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lenne, csak sajnálják rá. Nézzek amikor ők ketten wellnessezni mennek, arra nem...
2016. jún. 30. 09:20
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ertheto hogy nem vagy ezzel meg annyira tisztaban, de egy pl. egy hetes csaladi olaszorszagi nyaralas es egy ket fős wellness hetvege kozott szazezres kulonbsegek lehetnek amit egy atlagos csalad igenis megerez.
2016. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:(
2016. jún. 30. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid annyira nem vevők rá, menjetek el barátokkal valamerre! Olaszország elsőre egy kicsit lehet, hogy sok lenne (főleg, hogy nem vagy nagykorú), de egy hosszú hétvége a Balatonon szerintem simán beleférhet, ha össze tudod szedni rá a pénzt. Egy kis diákmunka idén nyáron, és jövőre (vagy akár már most nyár végén is) utazhattok :) Szüleiddel pedig próbálj meg beszélni, mondd el, hogy ez mennyire fontos lenne neked, hogy jó lenne egy kis időt együtt tölteni, hogy ők is kikapcsolódhassanak, lazíthassanak.
2016. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szüleid félnek külföldre menni (nem beszélik a nyelvet, nem tudják, mi vár rájuk idegen helyen, stb.). Ha eddig sem voltak, akkor minél idősebbek, annál nehezebben mozdulnak. Valószínű, ők már így maradnak. Nekem is vannak tehetős rokonaim, akik sosem voltak külföldön. Ha nagykorú leszel, utazhatsz magad, barátokkal. Mindenképp légy nyitottabb a világra, mint a szüleid. Az utazás jó dolog, bár nem olcsó mulatság...
2016. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!