Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen idő van októberben...

Milyen idő van októberben Horvátországban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni,hogy októberben lesz az esküvőnk a párommal és Horvátországba szeretnénk menni nászútra,de nem tudom,hogy megéri-e elmenni októberben,hogy milyen idő van? Jobban járunk egy belföldi utazással? Esetleg aki tud tanácsot adni tapasztalati alapján, megköszönöm!

2016. aug. 8. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

weather croatia, vagy weather + a kiválasztott helységnév megmondja.

Goglizz nyugodtan. Azért vagyok ilyen titokzatos, mert Horvátország elég nagy ország ahhoz, hogy nagy eltérések legyenek.

Persze ha a tengerhez szeretnétek menni, és talán még fürödni is, az is megoldható lenne olcsón októberben, sőt épp akkor lehetne jól megoldani. De azt nem Horvátországban találnád meg.

2016. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tengerparti nyaralásra gondolsz?

Októberben már biztosan nem lesz olyan jó idő.

Ha városnézés, akkor okés.

2016. aug. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak összebújás és városnézés, akkor tökéletes Horvátország is.

Főleg a déli részét -Dalmáciát- tudom ajánlani. Trogír környékén már nagy a valószínűsége, hogy elfogadható idő lesz októberben is. Ráadásul ott van néznivaló is.

2016. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly októberben, még tudtunk strandolni Trogírnál.

(Csak egy nap esett az eső, a többi napon hőség volt.)

2016. aug. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
időjárás függő. mi szeptember végén voltunk tavaly előtt. néztük az időjárás előrejelzést és csak Zadarban nem esett. hát oda mentünk. 30 fok volt sütött a napocska de a tenger azért elég hideg volt. tavalyi nyar hoz azért ne hasonlítsunk mert az az egyik legmelegebb nyár volt.
2016. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

utolsó!

"mi...voltunk tavaly előtt."


Mivel tavaly előtt esett, ezért most is fog??!

Ennyi ésszel miért nem mész el időjósnak??

2016. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden évben járunk amúgy. Nem mondtam, hogy esni fog, de ez a nyár elég hideg és esős szerintem. Nem túl valószinű, hogy oktober melegebb lesz.
2016. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a válaszokat,még átgondoljuk :)
2016. aug. 9. 18:36
 9/9 anonim válasza:
Kisit későn de amúgy olyasmi mint itt, de azért egy pár fokkal mindig több.
2016. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!