Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyedül milyen lehetőségek...

Egyedül milyen lehetőségek vannak kikapcsolódásra, nyaralásra, utazásra?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanolyanok, mint családdal, csak még olcsóbban ki is jössz.
2016. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem sok, mivel ált. kétágyas szobák vannak, egyedül feláras a dolog.

Keress partnert hozzá, meg nem is olyan unalmas úgy.

Én is úgy jártam, hogy egyedül maradtam, aztán nem is mentem, mert egyedül unalmas.

2016. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ÉN is arra gondoltam hogy unalmas, ezért is kérdeztem, hogy mit lehet csinálni.
2016. szept. 17. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Lófåszt unalmas, csak keresd mások társaságát. Olyan hostelt válassz, ahol vannak közösségi terek, de az sem rossz, ha utazási fórumokon előre összehaverkodsz neten helyiekkel és ők elkalauzolnak téged vagy legalább egy pofa sörre jók vagytok. Utazáshoz válaszd a carsharinget, vagy stoppolj. De egy hosszú vonatúton is ki lehet szúrni, ki unatkozik meg egyedül és el lehet kezdeni dumálni. Max ha nem tetszik az illetőnek az ötlet, elhallgatsz, beszélsz majd mással.
2016. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tothp ***** válasza:
Volt ilyen. Cucc a biciklire. Szóltam anyáéknak, hogy két hét múlva jövök (mobil még nem volt) aztán irány az ég alja.
2016. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyedul pl ott a couchsurfing. Ott altalaban a hostoknal szokas,hogy azalatt a par nap alatt, amig nala vagy, megmutogat egy-ket dolgot. De eleve kereshetsz is igy szallast, hogy erre lenne igenyed.
2016. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz! Amúgy ez a couchsurfing mennyibe kerül pluszban_? ill egésznap kísérget Valaki, vagy csak bizonyos ideig , nem tudom ez hogy működik?
2016. szept. 17. 19:46
 8/12 Johnny Bravo ***** válasza:

Egyedul a legjobb menni!Aki szerint az igy unalmas meg nem tud magaval mit kezdeni azt csak sajnalni tudom!

A couchsurfing nem idegenvezetős túra aki majd kiserget!Az az oldal nem szol masrol mint hogy valakinel ingyel alhatsz a kanapejan vagy ott ahol!Ez az oldal ennyirol szol semmi masrol!

2016. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor utazom egyedül, de mivel kikapcsolódni megyek, igényem van a saját szobára, tehát nem hálótermi ágyakat foglalok és nem alszom másnál. Saját fürdőszobát részesítem előnyben. A felár zavaró, de ki lehet fogni egyágyas szobákat is olcsón pl. booking.comon.


Egynapos belföldi kirándulásokat is szoktam tenni, barátokat is szereztem már így.


Lesz, aki beszól, hogy miért egyedül mész, de azzal nem kell foglalkozni.

2016. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem erted az igazi lenyeget a couchsurfingnek :)

Mi tagok vagyunk nagyon regota, es akarkinel aludtunk, mindig megmutogatta a helyi nevezetessegeket, persze voltak kulon programok is. Es ugyanigy mi is ezt tettuk amikor mi voltunk hostok.

Fel kell iratkozni a honlapra, es le kell irni a bemutatkozasban hogy mit keresel. Aki csak szallast adna, az nyilvan nem a megfelelo neked, ha ugy keresed hogy olyan szemelyt keresel aki el tud kiserni ide-oda.

2016. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!