Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pécsi lakosokat kérdezem,...

Pécsi lakosokat kérdezem, milyen az életszínvonal Pécsen, munka lehetőségek, albérlet és szolgáltatások árai? Szórakozásra kikapcsolódásra milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Munnka lehetőséget kaptam Pécsen, és Vas megyéből költöznék oda, elsősorban ott lakóktól érdeklődöm, közbiztonság, és minden információ érdekel. A fizetés mértéke itt most nem fontos, 40 ezer forinttal keresnék havonta többet, de szakmailag később sokat léphetnék előre..
2016. ápr. 25. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom milyen az életszínvonal, azt viszont tudom, hogy Pécs egy leépült város . Tele van diákokkal meg nyugdíjasokkal . Azok meg akik a városban dolgoznak nem is oda valósiak, bejárnak valahonnan dolgozni, az egész város ilyen bejárós emberekkel van tele . Lejár a munkaidő felülnek a "parasztelosztónál" a buszra aztán mennek haza .
2016. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Halott város. Van ugyan mozi, színház, Árkád Pláza...de vannak olyan háztömbök, ahol 80 lakásból 70 eladó, mert a tulajok kiköltöztek külföldre vagy Bpre.

Amúgy a város szép és a környéke is, ha szeretsz kirándulni. Ha pedig jól fogsz keresni, akkor boldog is leszel.

2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem ott lakni egyetemistaként, rendszeresen vannak kulturális programok, bulik, csomó beülős hely a belvárosban, szerintem nem olyan rossz a helyzet (lehetőségek szempontjából nyilván nem egy Pest, viszont annál sokkal barátságosabb is).
2016. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Életszínvonal: a baranyai/pécsi átlagbér jóval az országos átlag alatt van - ez gondolom, már önmagában sokatmondó.

[link]

[link]


Pécs jó húsz éve egy hanyatló, leépülő, fogyó népességű város, elvesztette ipara nagy részét, megszűnt a bányászat, és szánalmasan kevés az aránylag jó életszínvonalat biztosító elhelyezkedési lehetőség.

A közbiztonság pedig a bűnügyi statisztikák szerint valamelyest rosszabb, mint más, hasonló lakosságszámú magyarországi városokban.

2016. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Elég furcsa, hogy te a Nyugat-Dunántúlról költöznél Baranyába - pont az ellenkezője szokott történni. Hogyhogy nem tudsz Vas megyében elhelyezkedni?
2016. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van állásom vasmegyében, de pécsen ajánlottak állást, amit el is fogadtam, mert 40 ezerrel többet keresek, plusz szállást biztositanak, rezsit se kell fizetnem. Szakmailag tudok előrelépni majd...
2016. ápr. 29. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el a melót. Szép város, igaz kissé halott és hanyatló.
2016. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!