Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a szebb, Olaszország...

Mega Inez kérdése:

Melyik a szebb, Olaszország vagy Spanyolország?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezen már nagyon sokat hezitáltam, de egyszerűen nem tudom, melyik legyen, melyik a jobb, mindenképpen a szebbik, jobbik helyre szeretnék menni, remélem itt választ kapok a kérdésemre. :)
2016. szept. 28. 18:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs egyértelmű válasz, szerintem Olaszország, de biztos van akinek Spanyolország.
2016. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Spanyol parti vagyok :D
2016. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gamerke válasza:
Thaiföld!
2016. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre a kerdesre nincs "jó" valasz!Ezt neked kell eldönteni!

Mondjuk ha tudnank hogy nalad kb mit jelenet a szebb (mi szebb?a tenger a táj a varosok)akkor talan tudunk mondani valami hasznalhatot!

2016. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Két meglehetősen nagy, gazdag kultúrájú országot lehetetlen összehasonlítani, még regionálisan is óriásiak a különbségek. Lombardia radikálisan más, mint Szicília, ugyanígy Baszkföld és Ibiza is két külön világ. Ha csak toszkán városokat veszünk, már akkor is értelmetlen egy Pisa vagy Firenze? kérdés.
2016. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, na de akkor úgy kérdezem, hogy hol szebb a tenger? Mindenképpen azt választom.
2016. szept. 29. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokezer km partszakaszról beszélünk, így sem lehet megválaszolni ezt. Ha tengepartozni akarsz, akkor leginkâbb az infrastruktúra miatt a Costa del Solt javasolnám Spanyolországban, de Szardínia éppúgy remek választás.
2016. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hova mész egy országon belül sem. Pl olaszoknál voltam San Remoban meg Genoaban. Ezek alapján azt mondanám hogy az olasz tengerpart borzasztó és be ne tedd a lábad oda. De voltam Sperlongaban is meg Tropeában is, ezek alapján meg azt mondanám hogy csakis az olasz tengerpart a tuti. Spanyoloknál is voltam több helyen, az egyik part szuper, pár kilométerre onnan meg borzasztó, szemetes, mocsaras, stb. Ugyanez a helyzet görögöknél is. Konkrét városok között kell dönteni, nem országok között. Ország max a kaja miatt. (paellat szereted jobban vagy a pizzat? ;) )
2016. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!