Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová költözhetek ilyen végzets...

Hová költözhetek ilyen végzetségekkel/nyelvtudással? Milyen munkát találnék?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok.Több,mint 2éves vendéglátós tapasztalatom van Magyarországon,és fél évet dolgoztam szállodában Angliában.Angolul erős szinten,olaszul gyengébben beszélek illetve a spanyol nyelvet megértem.Felszólgálóként végeztem később lett bár tender tapasztalatom is,illetve dolgoztam sokféle helyen,több műszakban(bárok,éttermek,kocsma :D stb)Nagy vágyam,hogy elköltözzek az országból,de a kérdés,hogy hová?Nektek mik a tapasztalataitok?Hosszútávon tervezek,és olyan hely kellene,ahol felnevelhetem a gyerekeimet is.Amik szóba jöhetnek :


Anglia

Írország

Spanyolország

A szívemhez legközelebbi :Dél-Olaszország

Dánia

Viszont bármi más ötletet is szívesen fogadok(tanácsot is)! Köszönöm!



2016. febr. 19. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
45%

Spanyolországot és Olaszországot felejtsd el, az ottaniak is jönnek el onnan, lehetetlen munkát kapni, főleg nyelvtudás nélkül.


Dánia drága.


Marad Anglia vagy Írország...Anglia már nagyon tele van, akkor én már Írországot választanám, bár ott meg gyereket nem nevelnék. De arra jó, hogy összeszedd magad, aztán akár tovább is állhatsz.


Én most Írországban élek, így ha ezzel kapcsolatban van kérdésed, tudok segíteni.

2016. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Menj el hajóra dolgozni. Kemény, de legalább pénzt gyűjtesz és egy ideig "el leszel költözve". Közben meg gondolkodhatsz hogyan tovább.
2016. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!