Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás/nyaralás során a vitt...

Utazás/nyaralás során a vitt készpénzt hol tartjátok?

Figyelt kérdés
Oké, gondolom a többség kártyán, végülis arra is vonatkozhat a kérdés, de azért vannak helyek, ahol még kell a kp, azt ha több szállás és egyéb költség is összejön, azért ez nem is kis összeg. Szóval mondjuk a példánkban legyen 100 ezer ft-nyi bármilyen pénz. Egy helye vagy több helyen? Szállodai szobába vagy mindig magunknál táskába? Ha egyedül utazik az ember? És ha mondjuk bemegy fürödni? Vagy mindig széfet béreltek?
2016. okt. 18. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnál tartom, azt találom a legbiztonságosabbnak. Ha fürdőzni megyek, lehet venni egy pénztárolót ami úgy néz ki mint egy kicsi hordó, és abba tartom. Jó, nem az összeset, mert az kicsit sok pénz ahhoz, akkor ott hagyom a hotelszobámba, ott nem tudk bemennk senki.
2016. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ott hagyom a hotelszobámba, ott nem tudk bemennk senki."


Nem mondod?!

2016. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb nézd meg, hogy melyik betű melyik billentyűzeten van kedves 2.
2016. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jujj bocsi, most látom hogy én írtam úgy, ne haragudj nem néztem, nem szóltam semmit
2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hotelben hagyom a széfben. A biztosító is csak szinte csak akkor fizet ha onnan lopják el a pénzt.
2016. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha majd eljutsz arra s zintre, hogy képes vagy egyetlen bankkkártyával bárhova eljutni, ha képes vagy hetekig ellenni a saját környezetedben készpénz nélkül, megérted, hogy az egész kérdésed egy tévút.

2016-ot írunk kedves.

Nincs szükséged készpénzre, vagy ha az ellenkezőjét állítod, a szüleid rosszul neveltek.

2016. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagy tévedésben vagy utolsó, persze Izlandra nem kell készpénz. Thaiföldre kell. Szállást nem fogják elfogadni kártyával, kaját nem fogsz tudni venni a parton, a világban még mindig 70% feletti azon helyek száma, ahol nem tudsz kártyával fizetni és persze vehetsz ki az ATM-ből 2 dolláronként is pénzt, csak nem biztos, hogy vicces lesz a banki árfolyam váltásnál.
2016. okt. 20. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondhatod, utazom ahhoz eleget, hogy járjam a magam útját. És mindig elcsodálkozom azon, hogy mások még mindig nem értették meg, lényegében egy plasztiklappal lehet/kell utazni.

Sok sikert a módszereidhez.

2016. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell kiakadni ha valaki nem kártyát visz? Én még nem jártam olyan helyen ahol nem jött jól a készpénz. Kicsit ciki amikor klotyzini kell a vonatállomáson hajnali 5-kor és csak érmével működő klotyi van a közelben. Vagy amikor a bank egyoldaluan lezárja a kártyát, mondván, hogy túl sokat költötek róla így biztos lopott, te meg ott állsz, fizetnéd a szállást, de levan zárolva a kártyád. Vagy amikor ellopják, lemásolják a kártyád. Szóval nem értem miért kell leugatni a másokat, főleg ha dunsztod nincs mennyi mindenre miatt kell kp külföldön.
2016. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!