Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb élmény a nyaralás során?

Figyelt kérdés

Nekünk elvitték a kocsit.


Megálltunk az út szélén a zebra előtt fel a járdára parkoltunk sehol sem volt hely. (tábla sem volt) Előttünk állt egy magyar autó, gondoltuk nem lesz baj. A nap végén a kocsi nem volt ott. Strandcuccal 35 fokban 2km gyaloglás az apartmanig, majd onnan sikerült eljutnunk a helyre ahová a kocsit vitték. 20.000 ft-ért hoztuk el. Nektek mi volt a legrosszabb


2015. júl. 24. 13:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát,kifejezetten rossz még nem történt velem.Talán azt nem nevezném jónak,mikor Franciaországban egy medúza megcsípett.:D Ártalmatlan fajta volt,olyan volt,mint egy szúnyogcsípés.:)
2015. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban elmentünk egy balatoni szállodába. Az kertben volt egy kis játszótér. Valahogy odaszegődött egy másik kislány és elkezdtem vele libikókázni. Mondtam egy idő múlva hogy leszállnék, rakja le a lábát és én leugrom. Sokkal alacsonyabb voltam, máshogy nem tudtam. Bólogat hogy ok, de mikor szállnék le, mintha elfelejtette volna, ő seggel lecsapódott, nekem meg felcsapta az állam/szám a nehéz ülőke. Dőlt a vér, nagyon fájt, azt sem tudtam maradt-e fogam egyáltalán. Vissza a szobába szüleimhez, szegény anyám majd elájult a sok vértől. Azonnal megkeresték a gyerek szüleit, már nem emlékszem velük mi volt. Azt hiszem ők is segítettek rendelőt keresni, azonnal oda, röntgen stb. Onnantól halott volt a buli, inkább hazajöttünk.
2015. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Amikor a volt feleségemmel meg a gyerekekkel elmentünk nyaralni és este kitalálta, hogy nem jól van, elmegy sétálni, én addig fektessem le a gyerekeket.

Úgy is tettem, majd eldöntöttem, hogy ha hazajön, egy kis szexxel feldobom a kedvét.

Eléggé ellenállt, de be tudtam nyúlni a bugyijába.

Nem kellett volna, csurom nedves volt, de nem csak magától, hanem azért is, mert valaki megtankolta.

Később kiderült, hogy már napközben megismert egy férfit még a strandon, aztán megbeszélték az esti kalandjukat(mert a kis kalandora itt lakott egy utcával lejjebb).

2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
utolso....ez komoly?
2015. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Tejóég! Ez mindent visz!
2015. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
belerúgtam egy tengeri sünbe, és a szakács odaégette a falafelt. Mindezt egyetlen napon.
2015. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jah meg mégy egy.


Egyik nap városnézésre mentünk, és megálltunk pár helyen 5-10 percre hogy információt kérjünk az újságárustól, vegyünk valami harapnivalót, vagy hogy térképet vegyünk. 3 alkalommal álltunk meg, és mind a 3 alkalommal megbüntettek minket!

2015. júl. 24. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kibéreltem egy autót, végig nem volt vele gáz. Mikor vittem vissza volt a parkolóban egy 30centis fém oszlop ami tolatásnál végighúzta ès behorpaszrotta a küszöbén.

Szerencsére volt biztosítás.

2015. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly az utolsó napon a strandon rohannom kellett a wc-re, mert nagydolgom akadt. A székletem híg volt (már nem első alkalommal a nyaralás során), és mint kiderült véres is. Rettenetesen bepánikoltam, de összeszedtem magam és idő előtt kisebb kellemetlenségek árán felgyalogoltam az apartmanba, ahol kimostam a maradék vérfoltot a gatyámból mindenkitől távol. Hazaúton már minden rendben volt. Fogalmam sincs mi okozhatta a bajom, nyaralás alatt sosem fordult elő velem korábban ilyesmi.
2015. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg még 8 éves koromból emlékszem még rá, hogy napszúrást kaptam egy balatoni strandon, és elvittek Veszprémbe az orvosi rendelőbe. Napokig a napra se mehettem, még a széltől is óvtak. Amikor meg jól lettem, az idő romlott el, és a hideg vízbe nem engedtek be fürdeni, akkor is ment a hiszti. Azt hiszem haza is akartam utána menni, órákra eltűntem még a napszúrásom előtt, mindenki azt hitte hogy vonatra szálltam. :)
2015. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!