Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Informatikuskent jók lennének...

Informatikuskent jók lennének az elhelyezkedési lehetőségeim külföldön?

Figyelt kérdés

Most sokalltam be attol, ami itthon van, menni akarok. Meg fogalmam sincs, hogy kell elkezdeni a tájékozódást, de informatikuskent fogok boldogulni, nem?

Munkaszervezo cégnél erdemes jelentkezni vagy egyenesen külföldön?


2016. nov. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A kerdesed olyan szintű tajekozatlansagot sugall,hogy te inkabb ne indulj el kulfoldre ha jot akarsz magadnak......
2016. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kosz, hogy a kérdésre válaszoltál, nagy segitseg volt.
2016. nov. 2. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom az első válaszadóhoz, az értelmi képességeidnek megfelelően fogják külföldön is megítélni a képességeidet.
2016. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy mindenki (köztük persze ti), akinek eszébe jutott külföldre menni, az egyből tudott mindent, de erdekes, hogy olyanok papolnak értelmi szinvonalrol, akik nem bírnak a kérdésre válaszolni.

Esetleg ha ide téved egy megfelelő IQ-jú ember, erdekelne, hogy magamnak erdemes állást keresnem kinti cégnél (tehát direktbe jelentkezni), vagy állás közvetítő cégen keresztül?

2016. nov. 2. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Tévedtem!Te nem is tajekozatlan vagy hanem egyszerűen buta!

Papolsz itt az iq szintről,mikozben egy csepp paraszt ész elég lenne a kérdés megválaszolásához,hogy melyik esetben jarnal jobban!

Vagy feltehetném neked úgy a kerdest,hogy mit gondolsz,az ilyen közvetítő cégek miből/kiből élnek........

De nem is kell valaszolj rá......

2016. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom, miből élnek, edeske, de olykor lehet ertelme az ilyesminek, főleg olyan érdekelt volna, akinek van tapasztalata. De neked vagy nincs, csak elvezed, hogy tengernyi IQ-D magaslatarol ugathatsz - vagy van, de meg veletlenul sem arulnad el.

Mindenesetre en menni fogok, máshol mar kaptam segítséget, ahol a kérdéseimet normálisnak tartottak... Pl.ezert is akarok innen elhúzni. További jo idotoltest a pórnép alazasaval, felség!

2016. nov. 3. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!