Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Irakban most mi a helyzet?...

Irakban most mi a helyzet? Veszélyes autóval átmenni rajta?

Figyelt kérdés
Tervezgetem magamban, hogy Dubajba esetleg egyszer autóval kéne menni. A Google maps szerint Irakon a keleti tengerparton át (egy olyan 100 km-en) mennék végig majd onnan Kuwaiton és Szaúd-arábián keresztül az Emirátusokba. Viszont az autópálya amin Irakban mennék a háborúban egy óriás tömegmészárlás színhelye volt és nem vagyok benne biztos, hogy biztonságos. A határokra is kíváncsi lennék.

2016. nov. 2. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy a szüleid a megfelelő szakmunkásképzőbe írattak.

Az elejétől kellene újrafogalmaznod a kérdésedet. Onnan, hogy autóval...

2016. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Irakban nem lonek fejbe mialatt autokazol, akkor majd a szaudi hataron megteszik, leven hogy az egy olyan orszag, amelyben gyakorlatilag nincsen turizmus (meg turistavizum sem letezik 1 fore), igy csakugy atautokazni sem lehet rajta.
2016. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én a helyedben kikerülném, bár nem hiszem, hogy olyan veszélyes lenne
2016. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utobbi napok legjobb troll kerdese!

Ha viszont megis komolyan irtad akkor javaslom,minel hamarabb indulj utnak,hogy minel hamarabb fejbelőjenek/felrobbantsanak igy nem pocsekolod majd előlünk a levegőt!

2016. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gond nem is iIrakkal van, én most voltam (bár én újságíró vagyok így nekem kicsit más téma), hanem ott, hogy Szaudiba nem fogsz vízumot kapni, oda nincs olyan, hogy turista, vagy arutazó vízum, vagy zarándok vízum (amit csak muszlimok kapnak) vagy munkavállalási vízum van, de csak így, nem fogsz tudni bejutni, azon a szakaszon amit említettél amugy nem sok esélye annak, hogy gond lenne, de az mar mas kérdés, ha mindenképpen Dubajba akarsz menni akkor a wizz airnek van oda olcsó járata, ami jóval gazdaságosabb.
2016. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Bár sosem volt az az álmom, hogy Dubajba kocsival menjek, a Te ötleted előhívta belőlem a csavargó szellemet, és kíváncsivá tett.

Első lépésként -ahogy Te is- beütöttem a "gugolólós mappába" ;) a Budapest-Dubaj útvonaltervezőt.

Hogyaszongya:

A tervezett útvonal hossza: 5459km.

Várható utazási idő: 54 óra.


Az aggodalmaddal kapcsolatban csak annyit, hogy a Google által megtervezett útvonal 1 métert sem megy Irakban, sőt, még a határát sem érinti sehol.


Szóval, ne problémázz, INDULJ! ;)

2016. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!