Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes egy magyarnak...

Hova érdemes egy magyarnak kiköltözni, ha nem itt szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés
Nem muszáj feltétlenül Európai országokat mondani.

2016. nov. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést abból a szempontból tetted fel, hogy "egy magyar"-nak hol lenne jó. A választ a másik nézőpontból kell keresni. Például ha rólad van szó, akkor a kiválasztott országnak abban az esetben van szüksége rád, ha beszéled a nyelvét (vagy legalább egy világnyelvet) és piacképes tudásod van, amivel dolgozni tudsz. Ebben az esetben "érdemes" akárhova is kimenni, hiszen csak akkor lesz neked és nekik is jó. Tehát azt csak TE tudod, hogy milyen nyelveken tudsz és milyen szinten, és hogy milyen munka elvégzésére vagy alkalmas. Most persze mondhatnánk neked vaktában országneveket, de mit sem ér, ha rólad semmit sem tudni. Ha képzetlen vagy, és nyelveket sem nagyon beszélsz, akkor az EU-n kívül nem is érdemes gondolkodnod, mert szimplán nem engednek be téged munkavállalási céllal (USA, Kanada, Ausztrália, stb.) Az illegális kint maradás nem tartozik az "érdemes" kategóriába szerintem.
2016. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Külföldre....
2016. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Még nem mostanában szeretnék kiköltözni (de ha ez segít angolt tanulok és olaszt vagy spanyolt szeretnék másodiknak), csak tervezem hogy esetleg az egyetem után máshol élnék. De értem a válaszod és köszi a segítséget.

#2 Keresem a poént

2016. nov. 15. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es okfejtése hibátlan. Nincs mit hozzátennem.
2016. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!