Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 400-500 ezerből melyik az a...

400-500 ezerből melyik az a legszebb hely amit megengedhetnénk magunknak? Kb 7napra gondoltunk Ferj, Feleseg, Kislany (1 év alatti)

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Ez nagyon sok pénz. Ennyiből az egész családunk legalább 3 hetet nyaral külföldön.

Nézz szét repülőjegy ügyében az azair.eu oldalán, szállást pedig keress a trivagon.

2017. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
92%

Sok pénz, de a jobb helyek drágák is.

Mi Zakhyntoson voltunk, nagyon szép! Ennyiből bőven kijön, fapados repülővel.

2017. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Görögországban gondolkodnék én is nézzetek szét csodás hely :)
2017. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

EZ mindenképpen europa.

De itt Europán belül azért elég sokmindenre futja. Ha nem csúcsidöbe mentek, akkor akár egy spanyol 4 csillagos hotelbe, vagy görögország 4 csillagos hotelbe is elég. Habár most nézem, a gyerek 2 év alatti, akkor rá nem angyon kell sehol sem fizetni.

Igy még föidöben is elég. Igazából ennyi pénzböl egész europába nézelödhettek 4 csillagos szállodákba.

2017. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ennyiből akár Thaiföldre, Malajziába vagy Balira is elmehettek saját szervezésben, csak nem biztos, hogy a kicsi jól bírná a hosszú utat. Európán belül bárhol találtok bababarát szállást, igazán szép, finomhomokos, nyugis tengerpartok Görögországban és Szardínián vannak.
2017. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ügyesen amerika is belefér. inkább arra mennék rá, hogy tényleg azt csináljam amit szeretnék. 400-500-ból 3 főnek zell am see sielés is simán kijöhet normális helyen.

Szóval nem az a lényeg mi jön ki hanem ti mit szeretnétek.

2017. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fene tudja... Nagyon sok helyen voltam Európában. Most legutóbb Albániában is, és eléggé szép ott is a környezet (Albán Riviéra)
2017. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

A pici miatt nagyon messzire nem mennék. Neki nem lesz élmény, bárhova utaztok. Valami földközi-tengeri nyugis sziget lenne a legjobb, júniusban, vagy júli elején. De semmiképp a nagy hőségben, tömegben. Ennyiből kényelmesen kijön.

A másik, hogy pici gyerekkel szerintem apartmanban jobb lakni. A szállodában nincs konyha, hűtő a szobában, ha egy tea, vagy egy kis gyümölcs kell a kicsinek, szinte kivitelezhetetlen.

2017. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Erre van a szobaszerviz, uttsó. Egyébként a legtöbb négycsillagos, gyerekbarát szállodában van hűtő (de legalább minibár) és vízforraló (kávéval, teával) a szobában.
2017. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg sosem voltam kulfoldon, azt hittem ebbol a penzbol joval kevesebb helyre tudnek elmenni... Akkor ennek a felebol (250-300e) hova tudnenk elmenni? En sem gondoltam annyira messze helyre a picink miatt.
2017. jan. 5. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!