Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Két gyerekkel hová mentetek/me...

Két gyerekkel hová mentetek/mennétek Olaszországba?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 13:45
 1/6 anonim válasza:

2x 10 napot voltunk kint.

Jesoloban volt a szállásunk onnan autót bérelve mentünk Veronába. Vízi busszal Velencébe. Maga a tengerpart hatalmas élmény volt nekik.

A kicsi 4 éves volt a nagy 11.

Nem tudom a nevét elfelejtettem de bor túrán is voltunk jesolo környékén. A nagyobbik fiam azóta ott akar élni :)

A legfontosabb gyerek barát szállás legyen, közel gyógyszertár és legyen állandó orvos is. Ilyenben para mami vagyok.

2017. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! mennyibe került a szállás?
2017. jan. 5. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és szálloda vagy apartman?
2017. jan. 5. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Rimini és környéke szebb mint Jesolo. De: gyakorlatilag bárhová mész velük, jól érezhetik magukat. Tengerpart, mi szeretjük, ha van medence is, akkor nem kell nekiindulni a partra egy kirándulás után. Én nem szeretek főzni nyaralás alatt, így az apartman kiesik. Szálloda vagy egy village jellegű hely, amik igazából apartmanok, de 1-2 percen belül elérsz reggeliző/vacsorázó lehetőséget. Mi sokat szoktunk nyaralás alatt is mászkálni, nekünk a látnivalók is fontosak. Ezt meg te tudod, hogy nektek is az -e.
2017. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig apartmannal megyünk így sokkal több hely belefér a keretbe. Én mindig a tengerpartot preferálom, hisz medence Magyarországon is van. Egyik gyerekem 3 a másik 7 volt és a programom hosszú volt, de megérte. 16 nap és egy nap pihi egy nap városnézés volt. Már nem is tudom itt hirtelenjében mindet felsorolni, de volt: Velence, Római, Nápoly, Pompei, Garda-tó, Capri, Rimini (nekem ez jött be a legkevésbé), Burano-Murano, Verona,...

A kicsi is bírta, persze a buszozgatások közben néha elaludt, és nap végén se kellett mesét olvasni, de nagyon élvezte. A nagy meg már teljesen hozzá van szokva. Másnap sokszor 10-ig aludtunk majd a városban (Sperlonga) mászkáltunk, strandoltunk.

2017. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget nektek is!
2017. jan. 9. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!