Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vélemények a Quechua Fresh...

Vélemények a Quechua Fresh and Black sátorról?

Figyelt kérdés

Sziasztok sátrat szeretnék venni elsősorban túrázáshoz. Néztem a 3 személyes Quechua Fresh and Black sátrat, de az interneten alig találni róla véleményt, ami van az is francia, vagy valami érthetetlen katyvasz.


Ha van ilyenetek érdekelne, hogy tényleg tartja e a hűvös levegőt, vagy csak mese habbal?

Tartósságra 5/?


Köszi a válaszokat.



2017. jan. 11. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Kiallitva lattam ezt a satrat!Engem nem nyűgözött le!Egy teljesen atlag sator,viszont a jobb minőségűek közül!De ennyi!Ez a frissen/hüvösen tarto technológia szerintem maximum elmeletben működik!

A lényeg amugy inkabb az hogy a vizet bírja!De azzal szerintem nem lesz gond!Nekem legalabbis quechua termekkel meg nem volt ilyen bajon!

2017. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Neken sima 3 szemelyes quechua satram van, tokeletesen helytalt az Andokban. Szinten Quechua cipom van ami szinten tokeletes. Szoval a Quechua-val szerintem nem nagyon nyulsz melle.
2017. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk Zajo van, komoly esőben is kipróbált. Nem sokat kempingezünk, de azt látom, hogy nagyjából a kempingezők 90 %-a Quechua sátrat használ. És mind beázik...
2017. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha túrázáshoz kell, gondolj arra hogyan fogod szállítani az ilyet, mert ezt amikor összecsomagolod egy nagy karika lesz belőle. Szerintem (saját vélemény) ez nem túrázásra való! Kempingezésre igen: kiveszed a kocsiból s hamar felállítod; de túrázásra nem: ott a hátadon cipeled bokrokon, erdőkön, sziklás részeken keresztül.
2017. jan. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló!


Én nem a 2 seconds típust akarom megvenni, hanem a hagyományost, csak annyi érdekelne, hogy működik e ez a "frissen tartó" dolog, vagy csak lehúzás a dupla ár, mert a sima 3 személyes quechua 9990 ez meg 17990.

2017. jan. 13. 09:19
 6/7 Naraku válasza:
100%
Én Sevillaban a Dechatlon parkolójában Nyáron a tűző napon próbáltam ki. Ég és föld a külömbség . Amint beléptem a sátorba olyan volt mintha egy klimatizált helységbe léptem volna be !
2019. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szathmary89 válasza:
Nekünk 4 személyes van, de kicsi. 😅 Esőben, napsütésben is megfelelő, de mindneképp sokkal jobb benne aludni a sötétítés miatt. A tűző napon meleg van ebben is, ha nem is annyira mint a hagyományosokban. Nálunk nyert.
2023. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!