Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik elhalasztanak egy utazást, mert félnek?

Figyelt kérdés

Ha egy pár nászajándékként dominikai utat kér a szüleiktől, ahova már kifizették a repjegyet, a szállást és a transzfert, majd indulás előtt egy hónappal lefújják az egészet? Mert felnek a Zika vírustól? A konzulátus oldalán ezt írják: "javasoljuk, hogy a veszélyeztetett csoportba sorolható személyek lehetőség szerint halasszák el az utazásukat, illetőleg – amennyiben mégis az utazás mellett döntenek – fordítsanak fokozott figyelmet a megelőzésre" - itt írnak rovarrisztóról, szúnyoghálóról. A nő nem várandós.


Ti haragudnátok a szülők helyében?



2017. febr. 9. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez nettó bunkóság. A zika vírus mizéria már egy éves történet, ha fél, akkor miért nem előbb gondolkozott.
2017. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
azt gondolom hogy dupalan idiota, egyszer mert elhalasztottak egyszer mert a magyar kulugy honlapjarol tajakozodnak
2017. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Idiotak.
2017. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Súlyos idiótáknak gondolom az ilyen embereket és az lenne a minimum, hogy visszafizetik a teljes összeget a szülőknek.


Mellesleg én voltam tavaly Dél-Amerikában pont a Zika pánik közepén, mégse kaptam el. De még ha el is kaptam volna, akkor is megérte volna elmennem, pláne, hogy leginkább a várandósokra veszélyes.

2017. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk tájékozódott előtte is, de ahogy közeleg az utazás, egyre többet olvasnak a helyről? Pl hurrikánokról (bár márciusban mennének, a hurrikánszezon elvileg jún-november), közel van Haiti, 96-bab lezuhant egy repülő a darázsfészek miatt, egy párnak ellopták a széfből a pénzét...stb, annyit olvasnak hogy rettegnek. Visszafizetni nem tudják a pénzt. Szülőként nem azt akarnátok inkább, hogy nyugodtak legyenek, ne történjen velük semmi baj?
2017. febr. 9. 14:25
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként szeretném, hogy a gyerekem ne egy életképtelen idióta legyen, aki bepánikol mondvacsinált okok miatt egy ilyen utazástól.


Ha még háborús zónába készülne az ifjú pár, akkor megérteném a félelmet, de a leírtaktól ennyire rettegni egyszerűen szánalmas és nevetséges, mélységesen csalódnék, hogy a gyerekemből ekkora nyomorékot neveltem.

2017. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ennyit még tudni kell a párról: júniusban nyertek egy nagyobb szabású bálon 3 napos párizsi utazást, ahova szintén nem mertek elutazni, így a lány szülei utaztak helyettük. A nászajándék választásakor kizárólag olyan helyek jöhettek szóba, ahol nincs terrorveszély. Mexikó és Kuba volt még a listán, de Mexikó nem ajanlott utazásra a konz.szerint, Kubába pedig a skorpióktól való félelem miatt nem utaznak. Ezért esett a választás Dominikára, de már az sem jó.
2017. febr. 9. 14:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan azt gondolom, hogy meg nagyobb idiotak. De mar melle total eletkeptelene k is.
2017. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Gondolom nem mehet el helyettük más, ha minden az ő nevükre van foglalva, az útlevelük szerint? Szerintük vissza fogja adni az iroda a pénzt...
2017. febr. 9. 15:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"annyit olvasnak hogy rettegnek"


Betegek szegenyek. Maradjanak otthon szerintem.


En minimum hulyenek neznem oket ha en lennek a szulo.

2017. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!