Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik elhalasztanak egy utazást, mert félnek?

Figyelt kérdés

Ha egy pár nászajándékként dominikai utat kér a szüleiktől, ahova már kifizették a repjegyet, a szállást és a transzfert, majd indulás előtt egy hónappal lefújják az egészet? Mert felnek a Zika vírustól? A konzulátus oldalán ezt írják: "javasoljuk, hogy a veszélyeztetett csoportba sorolható személyek lehetőség szerint halasszák el az utazásukat, illetőleg – amennyiben mégis az utazás mellett döntenek – fordítsanak fokozott figyelmet a megelőzésre" - itt írnak rovarrisztóról, szúnyoghálóról. A nő nem várandós.


Ti haragudnátok a szülők helyében?



2017. febr. 9. 12:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%
nektek komoly orvosi segitsegre van szuksegetek nem utazasra, amugy szerintem kamu kerdes mert nem tudom elkepzelni hogy ilyen hulye embedek kozott elek
2017. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem már az is furcsa, hogy valaki kér egy ilyen nagyságú utazást anyucitól. Nekem nem lenne képem. Az is durva, hogy ennyire félnek, az ilyeneknel nem szabadna tvt nézni és internetet használni.
2017. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó komment tényleg betett.. Ennyi erővel ne mozduljatok ki otthonról sem, építsetek egy bunkert a kertben és zárjátok be magatokat, sőt, akár gyámság alá is helyeztethetnétek magatokat, ha már egyszer egy óvodás gyerek szintjén vagytok.

Remélem kamu a kérdés és tényleg nem lézengenek ilyen életképtelen retardáltak a világban.

2017. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor jobb, ha az ilyen emberek az utcára sem mennek ki, hátha a fejükre esik egy tégla.

Az autó és a busz is kerülendő, mert hátha összeütközik valamivel, felborul vagy felrobban.

Atzán ott van az influenzajárvány, a szmog, a verekedés, csupa-csupa életveszély, és még sorolhatnám.

Annak a hozzászólónak van igaza, aki a bunker-megoldást javasolta, mert még a munkahelyeken, sőt otthon is érheti őket baleset!

Ilyen ökörséget!

2017. febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem ők kérték. Az esküvőt maguk állják teljesen. A lany szülei megkérdezték, mit szeretnének. Azt mondták nincs semmi olyan tárgy, ami kellene, pénzt sem akarták, hpgy akkor legyen kirándulás. Tetszett az ötlet a fiú szüleinek is, kitalálták, hogy összeteszik a pénzt, a fiataloknak meg lett mondva mennyiért válasszanak. Ők választották a helyszínt, a hotelt, még a programokat is összeírták. A férfi menne, a lány van bemajrézva.
2017. febr. 9. 19:02
 16/20 anonim válasza:
95%

Undorító, hazug tróger vagy. Többes szám harmadik személyben beszélsz, közben pedig mindenki tudja, hogy RÓLATOK van szó!

Ez nálad valami betegség?! Hogy nem vállalod fel saját magadat?!

2017. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem.mindegy hogy írok? Szerinted ha én vagyok a pár egyik tagja, akkor így írnám le a történetet, hogy magamat tartom hibásnak? Az egyik szülő vagyok, s érdekel ki mit gondol. Kétes érzéseim vannak, mert ideges vagyok, hogy miért nem akarnak menni, másfelől ha most erőltetem és ne adj Isten történik valami, akkor magamat fogom hibáztatni. Nem olyan egyszerű! Van akik rendszeresen utaznak ilyen helyekre, nekünk ez a pénz a gyermekünk esküvőjére volt félretéve, s boldogok voltunk, amikor kifizettük, hogy a gyermekünknek ilyen szép utazásban lesz része, egy csodálatos helyen nyaralhat friss házasként, igazi élményt adunk neki, amit már senki nem vehet el tőle. A tárgyak elromlanak, elhasználódnak, kimennek a divatból, de egy élmény életre szól! Úgyhogy légyszives a sértéseket tartsd meg magadnak!
2017. febr. 9. 19:27
 18/20 anonim válasza:

Bocsánat... Csak nem szeretem a zsákba macskákat.


Egyébként nyugi: nem fognak sokáig együtt maradni. Max. pár év, és elválnak.


"Fiú menne, lány be van majrézva."


A lány beteg.

2017. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"A lány beteg."


Ha nem is beteg, de kokemeny psziches problemai vannak. Lesz ez meg rosszabb is.


Sok boldogsagot az ifju parnak.

2017. febr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Bocsi, nekem is teljesen úgy jön le hogy a házaspár egyik tagja vagy. Sok ellentmondás is van, pl a kérdésben azt írtad, hogy azt kérték a szüleiktől nászajándékként, kommentben meg azt írtad hogy nem ők kérték...

Ha valóban szülő vagy, akkor miért kérdezted meg h haragudnánk-e a szülők helyében? Nem tudod eldönteni, hogy haragudj-e vagy sem?

Egyébként szinte teljesen biztos vagyok abban, hogy a pár írta-már ezért a kérdésért is-, mert nem merte megmondani a szülőknek hogy félnek elmenni.

Nagyon sajnállak benneteket, hogy nem tudtok élni a lehetőségekkel.

Végül elúsztak a jegyek és otthon maradtatok a biztonságot nyújtó négy fal között?

2017. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!