Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mestermc tábor? Megéri?

Mestermc tábor? Megéri?

Figyelt kérdés
Van egy MesteMc tábor ami érdekelne de kicsit félek tőle hogy esetleg nem leszek az ottani gyerekeknek szimpi és kicsit félek elmenni, pedig negyon szeretnék, mert hasonló gamerek lesznek. Szerintetek?

2017. febr. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk? Az utazós rovatba szerintem pont nem a kockák járnak és leszarják a gamerekedést (köztük én is). Egyébként meg gondold végig: Mi honnan a jó fenéből tudjuk? :DD
2017. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dorrothy ***** válasza:
83%
Figyelj! Ha el akarsz menni, NE foglalkoztasson a többi gyerek! Ha akarod, akkor ne tarts a többiektől. Ha pl. ugyanez lenne egy sulival, akkor nyilván te is tudnád a választ.... ne riasszon meg a közeg. Tudom ez nehéz, átéreztem már nem egyszer, de ha ilyenektől visszariadsz, akkor nem sok mindent érsz el az életben... igaz, ez csak egy tábor, de később ilyenektől is visszariadhatsz, ha már itt elakadsz... ha érdekel, igazán érdekel, akkor megéri. Amúgy m az a MesterMc?????? Mert csak mint táborszó fogott meg...
2017. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%

Ne félj a többi gyerektől! Az ilyenekből később az életben nagy gondok is lehetnek. És lehet, hogy itt még barátokat is szerezhetsz! Én ajánlom, hogy menj a barátaiddal és akkor tuti, hogy élvezni fogod. Egy barátom múltkor volt és 4 barátot szerzett ott, és abból 2-vel most is találkoznak.

Ha pedig nem menne barátod, és haverkodni akarsz ott majd valakivel, akkor próbálj egy kicsit alkalmaszkodni hozzá, és lehet hogy nagyon jóba lesztek!

2017. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szókincs
2018. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!